Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Polovina sezóny Lvíčat za námi

31.12.2023 | Redakce

Jak se dařilo naší mládeži za poslední čtyři měsíce? Působení nováčků v dorostu i staré známe tváře v juniorech a devítce. No a co ti naši nejmenší? Pojďme si shrnout první polovinu sezóny Lvíčat.

Náš klub po neuvěřitelně dlouhé době konečně zaplnil všechny kategorie a s devíti týmy se vrhnul do letošní soutěže. Začneme od nejmenších:

Ročníky 2016 a 2017, mládí vpřed. Rostou den ode dne. Obě dvě kategorie zažívají skvělé momenty po celou dobu sezóny a pod vedením Pavla Štechmüllera a Jirky Schejbala sbírají skvělé výsledky na všech turnajích i mistrovských zápasech, kde sahají vždy po nejvyšších příčkách. Tento početně silný ročník určitě čeká i skvělá druhá část sezóny. 

Ročník 2015, začleňuje nové tváře. Kategorie, která po covidové sezóně potřebovala doplnit hráče je na své dlouhé cestě, ale ta se jí daří. Trenéři Pavel Šelicha a Kuba Dobrovolný postupně začleňují nováčky do týmu a poctivá práce se začíná odrážet i na výsledcích v soutěži. Lvíčata se navíc mohou těšit na turnaj, který jsme jako klub vyhráli, v soutěži se společnosti Kaufland "puky pomáhají", a vyrazí na turnaj vítězů svých regionů do Chomutova.

Ročník 2014, je jich málo, ale vzdorují všem. Náš bohužel početně nejslabší ročník 2014 se v průběhu roku seznamuje s hrou na celé hřiště, která je v dalším roce čeká. Tým i přes nízký počet hráčů zvládá svá mistrovská utkání i turnaje, kde například v poslední době získal dvě stříbrné medaile. Důležité je i zmínit jejich úspěch v Šurda Cupu, který tento ročník uspořádal na počest dlouholetého člena našeho Klubu Petra Burdy.  V konkurenci deseti týmů z celé republiky získali zlato a rádi by turnaj uspořádali i na závěr letošní sezóny.

Ročník 2013, znovu na vítězné vlně. Už dlouhodobě odvádí skvělé výsledky. Po loňském vítězství v Neratovické lize, kdy si poradil s extraligovými týmy, navazuje na své úspěchy i v  letošní sezóně. V CCM lize čelí  elitním týmům Liberce, Mladé Boleslavi a dalším. Zároveň ve své soutěži "ligy mladších žáků B" dělí o druhé místo s Rytíři z Kladna a před nimi je pouze Sparta Praha. Nedílnou součástí ročníku je i zisk medailí z turnajů, kdy letos dokázali vyhrát několik turnajů. Hlavním cílem bude zajisté oplatit venkovní porážku Spartě Praha, která naše Lvíčata o gól porazila a ohrozit její první příčku v ligové tabulce.

Ročník 2012, konkurence těch nejsilnějších. Letos čelí velké výzvě, kdy jako druhý ročník našeho klubu působí v lize mladších žáků "A". Soupeři jako je Sparta, Kladno a Plzeň jsou velkou výzvou pro celý tým a všichni hráči dokazují, že mohou hrát v tomto ročníku s každým z nich. "Dva dvanáctky" sice nepostoupili do nadstavbové části, ale přesto se v další fázi utkají se silnými týmy jako je například Hvězda Praha, Škoda Plzeň a další.. 

Starší žáci, se Zbyňkem Podpěrou vstříc elitě. Starší žáci navazují na předešlý rok a postupují do nadstavby "ligy starších žáků B". Žezlo lídra si vzal na svá bedra Zbyněk Podpěra, který ohromnými výkony táhne celý tým vpřed, a to se projevuje i na výsledcích hry a bojovnosti celé kategorie, která vytvořila skvělou partu. Díky postupu do další části si starší žáci zahrají ve zbytku sezóny například se Slávií Praha, Spartou Praha nebo Letňany. Velká výzva, na kterou se zajisté těší každý hráč. 

Devátá třída, zápas od zápasu silnější. Kategorie, která naplňuje naše očekávání a sahá po prvenství v lize 9.tříd, kde je jejích největším soupeřem Hvězda Praha, kterou jako jediný tým dokázala porazit právě naše Lvíčata. Těžko zmínit jeden moment nebo jednoho hráče. Tým doplněný hráči z Kralup, kde je výraznou posilou například Jakub Štajer, který vévodí se svými jednašedesáti body kanadskému bodování celé soutěži. Produktivita deváté třídy je ohromná. V TOP10 kanadského bodování celé soutěže máme hned čtveřici hráčů. Po prvním Štajerovi je na třetím místě kapitán Tomáš Novák, dále najdeme mezi nejlepšími i Michala Ambrožewicze a druhou posilu z Kralup Hynka Jandu, který jako hráč ročníku 2010 ukazuje svůj obrovský talent každý zápas. Devátou třídu čeká jistě těžká, ale věříme, že úspěšná druhá část sezóny. 

Dorost, wow! Vznikl na poslední chvíli, ale mluví se o něm všude. Kategorie, která v souboji o první místo vyhrála 10:0. Pod vedením Iva Kyndla a Tomáše Laciny nastřílel v letošním ročníku už 134 branek za pouhých 17 utkání a drží se na druhé příčce své skupiny. Cíle dorostu jsou jistě vysoké, a tým plný mladých hráčů, které v dorostu budeme moci vídat i příští rok, má zajisté obrovský potenciál do dalších let. 

Junioři, tradičně nejnavštěvovanější kategorie. Znovu v boji proti rivalům. Soupeři Hvězda, Kobra a Kralupy. Znovu obrovsky těžká skupina byla přichystána pro naší nejstarší kategorii, a znovu bojujeme o top umístění. Junioři sice v prvních kolech s touto těžkou trojicí nedokázali získat ani bod, ale v další části ukázali svoji sílu a všem porážku dokázali vrátit. Letošní ročník je o to těžší, jelikož do nadstavbové části postupují pouze dva týmy. Junioři mají ještě velkou šanci na postup, protože s Kralupama se dělí o třetí místo a ztrácí pouhé dva body na druhou Kobru. Dovede kapitán juniorů Honza Dolejší svůj tým do vytoužené nadstavby v této náročné skupině? Hned první kolo v novém roce nám dost napoví utkání, které bude právě proti druhé Kobře Praha. 

Sledujte působení našich Lvíčat i v druhé části sezóny a držíme všem kategoriím palce do nového roku! 

 
Aktuální články
Dostaň se do extraligového týmu!

Po prvním kole Try outu jsou před námi další termíny, kdy se budete moci zúčastnit tréninku a probojovat se mezi extraligová Lvíčata.

 
Nejmladší Lvíčata na bedně

Nejmladší tým Slánským Lvíčat, složený z ročníku 2016 a 2017 uspořádal v neděli 7.4.2024 domácí turnaj 2.tříd.

 
Proslulá akademie v Salzburgu se sklonila před mladými Slaňáky

Do nejproslulejší evropské hokejové a fotbalové akademie Red Bull v rakouském Salzburgu vyrazili v březnu talentovaní malí...

 
TRY OUT do extraligy devátých tříd
 
Úspěch ročníku 2014
 
Lvíčata zvítězila v anketě Nejúspěšnější sportovec Slaného!!!
 
Play-off se blíží, přijďte nás v neděli podpořit!!
 
70 nových Lvíčat dorazilo na Týden hokeje
 
Pojď hrát hokej za HK LEV
 
Pozvi kamaráda na svůj trénink
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS