Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Poslední hrací víkend v září je za námi

26.09.2022 | David Štechmüller

Září se nám pomalu blíží ke konci a lvíčata mají odehraný poslední hrací víkend v měsíci. Juniory čekalo první kolo se Smíchovem, starší žáci chtěli první body v Mělníku a 6. třídu čekala těžká bitva na Spartě. Pojďme si tedy shrnout, jak se nám o víkend dařilo. 

Junioři 

První kolo juniorů proběhlo v Říčanech, kde momentálně působí HC Smíchov. Junioři přijeli jako favorité. Úvod utkání byl v dobrém tempu, avšak první branka padla do naší sítě. Následně už ale byla hra pouze v režii hostí. V závěru první třetiny přišlo vyrovnání, když Matyáš Borkovec první letošní juniorskou brankou odstartoval cestu k vítězství. Od druhé třetiny jsme na ledě viděli pouze jeden tým. Několik krásných akcí vedlo k tomu, že si po prvním kole junioři připisují výhru 1:7. V dalším kole se naše nejstarší mládežnická kategorie utká se Sokolovem. 


Starší žáci

První kolo žáci odehráli s Neratovicemi, a k překvapení všech přišla porážka. Žáci v přípravě neprohráli ani jeden zápas, a tak chtěli navázat na předešlé výhry a napravit blamáž z prvního kola. V Mělníku od první chvíle jasně dominovali, a to také za pomoci šestibodového Michala Ambrožowicze (4+2). Konečný výsledek 3:12 pro HK LEV. 


6.Třída

Už by to potřebovalo vítězství. 6. třída podle očekávání odehrává velmi náročná utkání. První kolo Říčany, následovala Slávie a teď Sparta. Soupeři atraktivní, ale velmi těžcí. Úvod hry na Spartě byl naprosto snový, Adam Rous za 15 min hry dokázal nastřílet hattrick a k tomu se také přidal svými perfektními výkony v bráně Matyáš Hlavatý. Bohužel do konce první třetiny Sparta stihla vyrovnat a následně převzala tempo hry. Konečný výsledek pro Spartu 11:6. Za zmínku určitě stojí pět branek Adama Rouse, který byl neustále pro domácí nebezpečný. 

 
Aktuální články
Úspěch ročníku 2014

Fantastického výsledku dosáhl ročník 2014 na open air finálovém turnaji celorepublikového turnaje Harfa CUP pořádaném republikovým svazem...

 
Lvíčata zvítězila v anketě Nejúspěšnější sportovec Slaného!!!

V pátek 26.ledna se ve slánském divadle rozdávaly ceny pro nejúspěšnější sportovce Slaného za rok 2023. I hokejový Lev měl své...

 
Play-off se blíží, přijďte nás v neděli podpořit!!

V neděli 28.ledna přivítáme v předposledním utkání základní části na domácím ledě lídra skupiny Jih - Slavoj Velké Popovice....

 
70 nových Lvíčat dorazilo na Týden hokeje
 
Polovina sezóny Lvíčat za námi
 
Pojď hrát hokej za HK LEV
 
Pozvi kamaráda na svůj trénink
 
Malí Slaňáci kosí i hokejové velmoci, v CCM lize neztratili ani bod
 
Cesta hokejového bojovníka 2
 
Hraj za LVY
 
Utkání
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS