Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Sekerka pěti body dovedl áčko k výhře s Vlašimí

23.10.2022 | David Štechmüller

První zápas doma. Utkání plné očekávání, na které se spousta domácích fanoušků velmi těšila. 


Úvod však nevyšel podle představ a hosté se ujali dvou brankového vedení. Domácím ale netrvalo dlouho, a za podpory fanoušků ještě před první sirénou výsledek stáhli na jednobrankový rozdíl. Do kabin se šlo za stavu 1:2. 
Druhá třetina naopak začala famózně. Čtyři branky v řadě dostaly Lvy do tří brankového vedení. V závěru třetiny hosté ale opět zkorigovali výsledek a do kabin se šlo za stavu 5:4 ve prospěch domácích Lvů. 

Během třetí třetiny se nás soupeř snažil dostat pod tlak především tvrdou hrou. To se mu těsně před koncem základní hrací doby podařilo, a tak o vítězi muselo rozhodnout prodloužení. V tom se po minutě a půl hry po přihrávce kapitána Martina Sekerky dostal do samostatného úniku rychlík Tomáš Fabiánek a tvrdou střelou nad beton brankáře rozhodl o vítězství! 

Klíčovým hráčem utkání se stal nepochybně kapitán týmu Martin Sekerka, který se podílel celkem na pěti brankách a zapsal si tak dva góly a tři asistence. 

 
Aktuální články
Dostaň se do extraligového týmu!

Po prvním kole Try outu jsou před námi další termíny, kdy se budete moci zúčastnit tréninku a probojovat se mezi extraligová Lvíčata.

 
Nejmladší Lvíčata na bedně

Nejmladší tým Slánským Lvíčat, složený z ročníku 2016 a 2017 uspořádal v neděli 7.4.2024 domácí turnaj 2.tříd.

 
Proslulá akademie v Salzburgu se sklonila před mladými Slaňáky

Do nejproslulejší evropské hokejové a fotbalové akademie Red Bull v rakouském Salzburgu vyrazili v březnu talentovaní malí...

 
TRY OUT do extraligy devátých tříd
 
Úspěch ročníku 2014
 
Lvíčata zvítězila v anketě Nejúspěšnější sportovec Slaného!!!
 
Play-off se blíží, přijďte nás v neděli podpořit!!
 
70 nových Lvíčat dorazilo na Týden hokeje
 
Polovina sezóny Lvíčat za námi
 
Pojď hrát hokej za HK LEV
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS