Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Slánský zimní stadion zlákal na svůj led 35 nových hokejových nadšenců

25.11.2022 | David Štechmüller

Ve čtvrtek 24. listopadu od 16:00 se konala na našem zimním stadionu další akce "Pojď hrát hokej". Slánský hokej patří již tradičně k pořadatelům této celorepublikové náborové akce, která je organizovaná v rámci projektu " Týden hokeje" ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje. 

Skvělá propagace, která projektu předcházela, a ke které byly využity všechny možné moderní či tradiční prostředky - vylepování plakátů, zveřejňování na moderních sociálních sítích, webových stránkách, ale hlavně nejdůležitější - osobní návštěvy škol a školek, přilákala tentokrát 35 nových nadšených dětí. 
Nově byla registrace účastníků převedena do elektronické podoby. Asistentky ochotně pomáhaly s vyplněním registračního formuláře pomocí URL adresy nebo QR kódu, seznámily rodiče s průběhem a programem akce a nedočkavé děti obdařily upomínkovými předměty. Poté již více než tři desítky dětí vstoupilo na led a okusilo lední hokej ve Slaném. Pod taktovkou zkušených trenérů si mohli všichni zájemci formou her a zábavy vyzkoušet své první kroky na ledě a seznámit se s hokejovými začátky. 

Prezentace rodičům byla také letos zmodernizována. Díky naší nové světelné tabuli byla přednesena poprvé přímo na ledě. Zde se všichni rodiče dozvěděli - proč je sport a pohyb pro zdravý vývoj dětí důležitý. Co přináší stát se hokejistou a s jakými nároky je tento jeden z nejoblíbenějších českých sportů spojen. Seznámili se s organizací slánského hokeje, přípravou tréninkových procesů dětí a mládeže v klubu, ale také jaké výhody jsou v současnosti novým malým hokejistům vytvářeny a umožněny. Zejména zapůjčení kompletní hokejové výstroje pro nové členy je pro rodiče i hráče lákavým příspěvkem a výrazně přispívá nárůstu členské základny ledního hokeje v posledních letech. 

Menším zpestřením pro rodiče i děti byla možnost osobně si sáhnout a vyfotit se s originálem letošní bronzové medaile z MS v ledním hokeji. Tuto trofej nám na akci zapůjčil Marko Valenčić, který je nejen sportovní ředitel slánského klubu ale také se jako člen českého reprezentačního týmu zúčastnil letošního MS ve Finsku odkud si přivezl cennou bronzovou medaili. 

Nadšené tváře dětí, které projevovaly radost z nejen ze získaných dárků, ale hlavně z prožité povedené akce, byly odměnou všem za skvěle odvedenou práci. 

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Pozvi kamaráda na svůj trénink

7.12. od 16:45 je den, kdy na trénink náboru můžeš vzít svého kamaráda nebo kamarády a ukázat všem, jak krásný sport děláš a...

 
Malí Slaňáci kosí i hokejové velmoci, v CCM lize neztratili ani bod

Čtyřiadvacet českých a moravských klubů se zapojilo do hokejové CCM ligy hráčů do 11 let. Kladno sice mezi týmy chybí, ale okres...

 
Cesta hokejového bojovníka 2

Rádi bychom vás pozvali na konferenci Cesta hokejového bojovníka 2!Ve spolupráci s Rytíři Kladno a Školou hokejových talentů budeme...

 
Hraj za LVY
 
"Jsou to pro mě obrovské zkušenosti a hrozně si to tady užívám"
 
"Jsem hrdý na to, co jsme tady za pár let dokázali"
 
Do nové sezóny se všemi týmy!!!
 
Vítej trenére!
 
Školní utkání sledovalo přes 440 žáků
 
Žáci skončili na druhém místě
 
Utkání
A tým | sobota 09.12.2023, 17:45
15. kolo
VS.
Žebrák - Slaný
 
A tým | sobota 16.12.2023, 17:00
16. kolo
VS.
Slaný - Poděbrady
 
A tým | neděle 07.01.2024, 17:00
17. kolo
VS.
Benátky - Slaný
 
A tým | neděle 14.01.2024, 17:00
18. kolo
VS.
Slaný - Mladá Boleslav B
 
A tým | neděle 21.01.2024, 17:00
19. kolo
VS.
Benešov - Slaný
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS