Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáci porážejí lídra tabulky

09.10.2022 | David Štechmüller

Velká prověrka pro starší žáky. Poslední utkání na neutrální půdě v Mělníku, které mělo určit, jestli si Benátky udrží bezpečný náskok na první místo v tabulce, a nebo se dostanou pod ohrožení našich Lvíčat, které mají o jeden zápas méně. 

V úvodní části zápasu naši hráči měli k soupeři respekt. Benátské dosavadní výsledky v soutěži tomu napovídaly, soupeř doposud nenašel soupeře, který by jej dokázal porazit a navíc za pět utkání nastřílel 60 branek. 
První minuty nezačaly ideálně a Benátky se během deseti minut dostaly do vedení 0:2. Konec první třetiny jsme však dokázali zkorigovat a výsledek po první třetině byl 2:3 pro hosty. 

Druhá třetina byla od začátku příjemnější, kdy hned v čase 20:17, tedy 17 vteřin po začátku třetiny, se po přihrávce Dominika Krause prosadil Tomáš Novák. Druhou třetinou se naše výkony minutu po minutě zvedaly, a tak jsme před třetí třetinou odcházeli do kabin za vyrovnaného stavu 6:6.

Poslední dvacetiminutovka znovu s parádním startem, kde ve druhé minutě skóroval Matěj Šedivý. V první polovině třetí třetiny žáci dokázali vstřelit další dvě branky a skvělým týmovým výkonem si tak dokráčeli do čela tabulky starších žáků. 

Podrobný zápis ze zápasu naleznete v odkazu. 

https://stredocesky.ceskyhokej.cz/detail-zapasu/44445

 
Aktuální články
Úspěch ročníku 2014

Fantastického výsledku dosáhl ročník 2014 na open air finálovém turnaji celorepublikového turnaje Harfa CUP pořádaném republikovým svazem...

 
Lvíčata zvítězila v anketě Nejúspěšnější sportovec Slaného!!!

V pátek 26.ledna se ve slánském divadle rozdávaly ceny pro nejúspěšnější sportovce Slaného za rok 2023. I hokejový Lev měl své...

 
Play-off se blíží, přijďte nás v neděli podpořit!!

V neděli 28.ledna přivítáme v předposledním utkání základní části na domácím ledě lídra skupiny Jih - Slavoj Velké Popovice....

 
70 nových Lvíčat dorazilo na Týden hokeje
 
Polovina sezóny Lvíčat za námi
 
Pojď hrát hokej za HK LEV
 
Pozvi kamaráda na svůj trénink
 
Malí Slaňáci kosí i hokejové velmoci, v CCM lize neztratili ani bod
 
Cesta hokejového bojovníka 2
 
Hraj za LVY
 
Utkání
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS