Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

TRY OUT do extraligy devátých tříd

07.04.2024 | Redakce

Lvíčata ročníku 2009 se probojovala do hry o postup do extraligy devátých tříd. konkurenci týmů Most, Litoměřice a Ústí nad Labem zabojovala Lvíčata na výbornou. Nadstavbu zvládli, a zajistili si tak minulý víkend na domácím stadionu postup do extraligy. Po tomto obrovském úspěchu slánského hokeje čeká náš klub další krok. 

HK LEV chce naplno využít tuto příležitost, a proto v pátek 12. 4. 2024 od 19:00 uspořádá první TRY OUT trénink pro hráče ročníku 2010, kteří mají zájem stát se součástí týmů a bojovat za HK LEV Slaný v extraligové soutěži. 

V případě zájmu kontaktuje telefonicky hlavního trenéra týmu Pavla Šelichu na telefonní číslo +420 604 750 034 ideálně do čtvrtka 11. 4. 2024. 
 
Aktuální články
Dostaň se do extraligového týmu!

Po prvním kole Try outu jsou před námi další termíny, kdy se budete moci zúčastnit tréninku a probojovat se mezi extraligová Lvíčata.

 
Nejmladší Lvíčata na bedně

Nejmladší tým Slánským Lvíčat, složený z ročníku 2016 a 2017 uspořádal v neděli 7.4.2024 domácí turnaj 2.tříd.

 
Proslulá akademie v Salzburgu se sklonila před mladými Slaňáky

Do nejproslulejší evropské hokejové a fotbalové akademie Red Bull v rakouském Salzburgu vyrazili v březnu talentovaní malí...

 
Úspěch ročníku 2014
 
Lvíčata zvítězila v anketě Nejúspěšnější sportovec Slaného!!!
 
Play-off se blíží, přijďte nás v neděli podpořit!!
 
70 nových Lvíčat dorazilo na Týden hokeje
 
Polovina sezóny Lvíčat za námi
 
Pojď hrát hokej za HK LEV
 
Pozvi kamaráda na svůj trénink
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS