Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Turnaj „O pohár královského města Slaný“ – ročník 2014

25.03.2022 | Redakce

Po nucené pauze způsobené coronavirovou přestávkou mohl konečně slánský hokejový klub za podpory královského města Slaný zorganizovat pro své svěřence další turnajová klání. Po více než dvouleté odmlce opět zněly v ochozech zimního stadionu tóny slánské hokejové hymny GO GO Slaný, které hnaly naše svěřence do boje.

Turnaj „O pohár královského města Slaný“ proběhl v sobotu 19. 3. pro ročníky 2014 a ml., kteří jsou v současnosti nejmladší soutěžní hráčskou kategorií klubu. Nejmladší Lvíčata přivítala na domácím ledě hráče, se kterými se ve většině případů v mistrovských utkáních nepotkávají. Pozvání k turnaji přijaly týmy Rytířů Kladno, SK Kolín, Stadionu Litoměřice, HC Smíchov, HC Slovanu Ústí n. Labem, HC Hvězdy Praha a HC Teplic. Poslední jmenovaní nakonec turnaj ovládli. Bez jediné prohry se stali vítězem turnaje.

Domácí celek bohužel zaspal první utkání v základní části a ve druhém narazil na vítěze turnaje. I přes další vítězné úspěchy, úvodní prohry slaňákům přisoudily druhou - stříbrnou skupinu. Zde neponechali nic náhodě - své soupeře ve všech utkáních jednoznačně přehráli. Po výhrách nad Hvězdou Praha (7:3), Smíchovem ( 14:4) a tradičním rivalem z Kladna ( 7:4) se stali se jejím vítězem.

Na pomyslnou zlatou bednu to tentokráte nestačilo…., ale výsledky nejsou vždy nejpodstatnější…

Hlavní cíle – radost a nadšení všech hráčů, kteří dali do hry svoje srdíčka a emoce, byly splněny a to je na dětském hokeji to nejdůležitější.KONEČNÉ POŘADÍ:

Zlatá skupina:

HC TEPLICE

SLOVAN ÚSTÍ NAD LABEM

STADION LITOMĚŘICE

HC KOLIN


Stříbrná skupina

HK LEV SLANÝ

RYTÍŘI KLADNO

HC SMÍCHOV

HVĚZDA PRAHA


Individuální ceny obdrželi zástupci z každého týmu, za domácí borce byl nejlepším hráčem zvolen Maxim Suchopárek.


 
Aktuální články
Úspěch ročníku 2014

Fantastického výsledku dosáhl ročník 2014 na open air finálovém turnaji celorepublikového turnaje Harfa CUP pořádaném republikovým svazem...

 
Lvíčata zvítězila v anketě Nejúspěšnější sportovec Slaného!!!

V pátek 26.ledna se ve slánském divadle rozdávaly ceny pro nejúspěšnější sportovce Slaného za rok 2023. I hokejový Lev měl své...

 
Play-off se blíží, přijďte nás v neděli podpořit!!

V neděli 28.ledna přivítáme v předposledním utkání základní části na domácím ledě lídra skupiny Jih - Slavoj Velké Popovice....

 
70 nových Lvíčat dorazilo na Týden hokeje
 
Polovina sezóny Lvíčat za námi
 
Pojď hrát hokej za HK LEV
 
Pozvi kamaráda na svůj trénink
 
Malí Slaňáci kosí i hokejové velmoci, v CCM lize neztratili ani bod
 
Cesta hokejového bojovníka 2
 
Hraj za LVY
 
Utkání
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS