Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Turnaj „O pohár královského města Slaný“ Lvíčat ročníku 2013

25.03.2022 | Redakce

Hokejový klub HK Lev Slaný ve spolupráci s městem Slaný pořádají v sobotu 26. 3. 2022 hokejový turnaj přípravek pro hráče ročníku 2013 a mladších. V celodenním turnaji v minihokeji se na slánském zimním stadionu utkají týmy HK Lev Slaný-bílá, HK Lev Slaný-modrá, HC Hvězda Praha, HC Slavia Praha, HC Rokycany, SC Kolín-bílá, SC Kolín-modrá a Dresdner Eislöwen. Turnaj bude rozehrán v 9,00 hodin. Každý tým odehraje 3 zápasy v základní skupině a 2 zápasy o celkové umístění. Závěrečné slavnostní vyhlášení výsledků a předání cen proběhne od 17,30 hod. za účasti zástupců HK Lev Slaný a představitelů města Slaného. Našim malým borcům přejeme hodně úspěchů a radost ze hry!


 
Aktuální články
Dostaň se do extraligového týmu!

Po prvním kole Try outu jsou před námi další termíny, kdy se budete moci zúčastnit tréninku a probojovat se mezi extraligová Lvíčata.

 
Nejmladší Lvíčata na bedně

Nejmladší tým Slánským Lvíčat, složený z ročníku 2016 a 2017 uspořádal v neděli 7.4.2024 domácí turnaj 2.tříd.

 
Proslulá akademie v Salzburgu se sklonila před mladými Slaňáky

Do nejproslulejší evropské hokejové a fotbalové akademie Red Bull v rakouském Salzburgu vyrazili v březnu talentovaní malí...

 
TRY OUT do extraligy devátých tříd
 
Úspěch ročníku 2014
 
Lvíčata zvítězila v anketě Nejúspěšnější sportovec Slaného!!!
 
Play-off se blíží, přijďte nás v neděli podpořit!!
 
70 nových Lvíčat dorazilo na Týden hokeje
 
Polovina sezóny Lvíčat za námi
 
Pojď hrát hokej za HK LEV
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS