Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Tým r. 2011 postupuje ve Winter Cup

05.01.2022 | Redakce

Mezi svátky se tým Lvíčat ročníku 2011 představil na MINI WINTER CUPU, který pořádá ČSLH. Lvíčata se prezentovala skvěle a postoupila do finálového turnaje, který se bude konat o víkendu 15.-16.ledna na střeše pražského nákupního centra Harfa

Do turnaje se přihlásilo 32 týmů z nejrůznějších koutů republiky. Základní turnaje se odehráli na čtyřech různých hokejových stadionech bez zastřešení. Kromě stadionu v Dobříši hostili turnaj i stadiony v Bruntále, Žamberku a v Povrlech. 
Tým slánských Lvíčat se účastnil turnaje v Dobříši 29.prosince. Ve skupině se slánští utkali se stejně starými hráči Hlinska, Vlašimi a Havlíčkova Brodu. Lvíčata nejprve těsně 6:5 porazila Vlašim, poté podlehla Havlíčkovu brodu 3:6 a následně deklasovala Hlinsko 27:0. Čímž si slánští zajistili 2.místo ve skupině. 
V semifinále pak slánské naděje porazili vítěze druhé skupiny - spojený tým Příbrami a Vlašimi po výsledku 7:5 a tím si zajistili postup do finálového turnaje v Praze a to i přesto, že ve finále dobříšského turnaje jsme prohráli s týmem Havlíčkova Brodu i podruhé. Z Dobříše tak přivezli kluci skvělé stříbro!
Ve finálovém turnaji, do kterého postoupilo 8 nejlepších týmů z 32 přihlášených postoupili kromě slánských Lvíčat a Havlíčkova Brodu i týmy Litvínova, Litoměřic, Komety Brno, Klatov, Prostějova a Uherského Hradiště.

Slánským klukům přejeme, aby se jim dařilo i ve finálovém turnaji!!

 
Aktuální články
Dostaň se do extraligového týmu!

Po prvním kole Try outu jsou před námi další termíny, kdy se budete moci zúčastnit tréninku a probojovat se mezi extraligová Lvíčata.

 
Nejmladší Lvíčata na bedně

Nejmladší tým Slánským Lvíčat, složený z ročníku 2016 a 2017 uspořádal v neděli 7.4.2024 domácí turnaj 2.tříd.

 
Proslulá akademie v Salzburgu se sklonila před mladými Slaňáky

Do nejproslulejší evropské hokejové a fotbalové akademie Red Bull v rakouském Salzburgu vyrazili v březnu talentovaní malí...

 
TRY OUT do extraligy devátých tříd
 
Úspěch ročníku 2014
 
Lvíčata zvítězila v anketě Nejúspěšnější sportovec Slaného!!!
 
Play-off se blíží, přijďte nás v neděli podpořit!!
 
70 nových Lvíčat dorazilo na Týden hokeje
 
Polovina sezóny Lvíčat za námi
 
Pojď hrát hokej za HK LEV
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS