Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Víkendové výsledky

10.01.2022 | Redakce

Po páteční výhře juniorů a sobotnímu vítězství dorostenců - oba na ledě Děčína, hrály slánské týmy o víkendu další utkání. Vítězství si už ale připsali pouze dorostenci, kteří deklasovali stejně staré hráče Rokycan!

Jako první nastoupili v neděli ke svému utkání mladší žáci, kteří prohráli 13:9 v Kolíně . V utkání exceloval Matyáš Dostál, který ke třem brankám přidal stejný počet asistencí.
K utkání v Kolíně nastoupili i žáci starší, bohužel ani oni body nepřivezli. Lvíčata prohrála 6:3, o všechny branky slánských se postaral Tomáš Pešek!
Tři utkání byly k vidění na domácím slánském stadionu, kde hrály nejstarší kategorie Lva - tedy dorost, junioři a áčko. Jako první vyzvali soupeře z Rokycan dorostenci. Utkání jasně ovládli a po výhře 10:2 připisují další body ve skupině o postup. 
V dalším domácím utkání pak nestačila juniorka Lva na Litoměřice, kterým podlehla 2:6 a ve večerním utkání bohužel padl i první tým Lvů s Mělníkem, kterému podlehl 3:5

 
Aktuální články
Dostaň se do extraligového týmu!

Po prvním kole Try outu jsou před námi další termíny, kdy se budete moci zúčastnit tréninku a probojovat se mezi extraligová Lvíčata.

 
Nejmladší Lvíčata na bedně

Nejmladší tým Slánským Lvíčat, složený z ročníku 2016 a 2017 uspořádal v neděli 7.4.2024 domácí turnaj 2.tříd.

 
Proslulá akademie v Salzburgu se sklonila před mladými Slaňáky

Do nejproslulejší evropské hokejové a fotbalové akademie Red Bull v rakouském Salzburgu vyrazili v březnu talentovaní malí...

 
TRY OUT do extraligy devátých tříd
 
Úspěch ročníku 2014
 
Lvíčata zvítězila v anketě Nejúspěšnější sportovec Slaného!!!
 
Play-off se blíží, přijďte nás v neděli podpořit!!
 
70 nových Lvíčat dorazilo na Týden hokeje
 
Polovina sezóny Lvíčat za námi
 
Pojď hrát hokej za HK LEV
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS