Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Žáci skončili na druhém místě

07.04.2023 | David Štechmüller

Sezóna je u konce a s ní i boj starších žáků o prvenství v nadstavbové skupině, které bylo do poslední chvíle s otazníkem, kdo bude vítězem celé soutěže. 

Do posledních pěti utkání šli žáci s tím, že nesmí ztratit. V případě 100% úspěšnosti by dokráčeli k titulu v lize. Úvodní tři utkání, která se odehrávala na venkovních stadionech vyšly na výbornou. Lvi bez zaváhání dokázali porazit Kolín, Sedlčany i Kobru Praha. V předposledním kolem žáci odjížděli znovu do Prahy. Tentokrát však vyzvat Hvězdu Praha, která se pohybovala v předních částech tabulky a dopředu se vědělo, že toto utkání bude klíčové. Bohužel soupeř byl na náš tým výborně připraven a v rozhodujícím utkání naše kluky dokázal přehrát. Poslední utkání už bylo "pouze" o udržení druhého místa v tabulce. To se nakonec povedlo a starší žáci v nadstavbové části končí na nádherném druhém místě a jediný tým, kterému musejí koukat na záda je tým z Říčan. 

Klukům patří obrovská gratulace k výkonům a předvedené hře za celou sezónu. Zasebou v tabulce nechali týmy jako jsou Sparta nebo Slavia Praha. Důležité je také zmínit, že z šestnácti domácích utkání prohráli pouze jednou a před domácím publikem byli téměř k neporažení! Ještě jednou děkujeme klukům za vydařený rok a těšíme se na další sezónu! 

 
Aktuální články
Dostaň se do extraligového týmu!

Po prvním kole Try outu jsou před námi další termíny, kdy se budete moci zúčastnit tréninku a probojovat se mezi extraligová Lvíčata.

 
Nejmladší Lvíčata na bedně

Nejmladší tým Slánským Lvíčat, složený z ročníku 2016 a 2017 uspořádal v neděli 7.4.2024 domácí turnaj 2.tříd.

 
Proslulá akademie v Salzburgu se sklonila před mladými Slaňáky

Do nejproslulejší evropské hokejové a fotbalové akademie Red Bull v rakouském Salzburgu vyrazili v březnu talentovaní malí...

 
TRY OUT do extraligy devátých tříd
 
Úspěch ročníku 2014
 
Lvíčata zvítězila v anketě Nejúspěšnější sportovec Slaného!!!
 
Play-off se blíží, přijďte nás v neděli podpořit!!
 
70 nových Lvíčat dorazilo na Týden hokeje
 
Polovina sezóny Lvíčat za námi
 
Pojď hrát hokej za HK LEV
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS