Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Žádné utkání Lvů už vám neunikne

11.02.2023 | Redakce

Klub HK LEV podepsal v uplynulých dnech smlouvu o spolupráci se společností PERINVEST, která pomocí jejich projektu CZECHICEHOCKEY.TV přináší hokej od nejmladších po nejstarší kategorie až k Vám domů.

V praxi se jedná o kameru, řízenou umělou inteligencí, která přenáší ve velmi vysoké kvalitě a včetně zvuku všechna mistrovská utkání a turnaje, které se hrají na slánském stadionu a dalších stadionech v ČR, které jsou vybaveny touto kamerou.
Uživatel si tak zakoupí předplatné (320,-Kč/měsíc nebo 1990,-Kč/rok) a má možnost živě sledovat všechna mistrovská utkání a to i zpětně. V případě minihokeje dokáže kamera snímat obě hřiště (uživatel si pouze vybere, které hřiště chce sledovat)
Kamera je vybavena mikrofonem, tudíž zajišťuje přenos kvalitního zvuku a navíc kamera snímá hru (umělá inteligence kamery nahrazuje živého kameramana), resp. místa hřiště, kde se skutečně hraje.
Tato streamovací služba je k dispozici i jako mobilní aplikace. 
Bližší informace včetně možnosti zakoupení předplatného naleznete zde.
Ukázku hry na celé hřiště  naleznete zde
1. Ukázku minihokeje naleznete zde
2. Ukázku minihokeje naleznete zdePůvodní kamera, která je na stadionu instalovaná s přístupem přes náš web, zůstává samozřejmě nadále funkční.

 
Aktuální články
Dostaň se do extraligového týmu!

Po prvním kole Try outu jsou před námi další termíny, kdy se budete moci zúčastnit tréninku a probojovat se mezi extraligová Lvíčata.

 
Nejmladší Lvíčata na bedně

Nejmladší tým Slánským Lvíčat, složený z ročníku 2016 a 2017 uspořádal v neděli 7.4.2024 domácí turnaj 2.tříd.

 
Proslulá akademie v Salzburgu se sklonila před mladými Slaňáky

Do nejproslulejší evropské hokejové a fotbalové akademie Red Bull v rakouském Salzburgu vyrazili v březnu talentovaní malí...

 
TRY OUT do extraligy devátých tříd
 
Úspěch ročníku 2014
 
Lvíčata zvítězila v anketě Nejúspěšnější sportovec Slaného!!!
 
Play-off se blíží, přijďte nás v neděli podpořit!!
 
70 nových Lvíčat dorazilo na Týden hokeje
 
Polovina sezóny Lvíčat za námi
 
Pojď hrát hokej za HK LEV
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS