Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Zvítězí starší žáci v nadstavbové části?

20.03.2023 | David Štechmüller

Téměř všechny soutěže jsou u konce. Dohrálo áčko, junioři, šestá i pátá třída. Ve hře, ale zůstávají kategorie deváté třídy a starších žáků, kteří sezónu ukončí až začátkem dubna. 

Zůstaňme u starších žáků. Do konce soutěže zbývají 4 utkání a Lvíčata mají pořád ve svých rukou možnost získání titulu. Nekompromisní tažení 14 zápasů bez pořážky s celkovým skóre 151 vstřelených branek a 56 obdržených na domácím stadionu sice minulý víkend ukončili Říčany, ale i přes tuto porážku žáci za předpokladu čtyř výher ve čtyřech utkání dokráčí k prvnímu místu.


Skvělý týmový výkon podporují i individuální výkony elitní dvojice Dominik Kraus a Tomáš Novák, kteří vládnou všem možným statistikám soutěže. Nedílnou součástí týmu jsou v posledních zápasech i dva benjamínci Adam Rous a Zbyněk Podpěra. Oba hráči ročníku 2011 se potkávají na ledě i s o dva roky staršími hráči, ale na hře žádné rozdíly nejsou znát a kluci dnes velkou měrou přispívají na úspěchu týmu.


Přestože je zisk prvenství ve vlastních rukou, tak cesta za prvním místem nebude jednoduchá. Ze čtyř utkání žáci odehrají tři venku (Sedlčany, Kobra a Hvězda Praha) a poslední domácí utkání 2.4. znovu vyzvou Sedlčany. 


Povede se klukům dokráčet pro tak vytoužený titul v konkurenci týmů jako je Sparta Praha, Slavia Praha a další? To už brzy zjistíme, ale jisté je, že už teď si naše Lvíčata udělali velké jméno a mají za sebou fantastickou sezónu! 

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Pozvi kamaráda na svůj trénink

7.12. od 16:45 je den, kdy na trénink náboru můžeš vzít svého kamaráda nebo kamarády a ukázat všem, jak krásný sport děláš a...

 
Malí Slaňáci kosí i hokejové velmoci, v CCM lize neztratili ani bod

Čtyřiadvacet českých a moravských klubů se zapojilo do hokejové CCM ligy hráčů do 11 let. Kladno sice mezi týmy chybí, ale okres...

 
Cesta hokejového bojovníka 2

Rádi bychom vás pozvali na konferenci Cesta hokejového bojovníka 2!Ve spolupráci s Rytíři Kladno a Školou hokejových talentů budeme...

 
Hraj za LVY
 
"Jsou to pro mě obrovské zkušenosti a hrozně si to tady užívám"
 
"Jsem hrdý na to, co jsme tady za pár let dokázali"
 
Do nové sezóny se všemi týmy!!!
 
Vítej trenére!
 
Školní utkání sledovalo přes 440 žáků
 
Žáci skončili na druhém místě
 
Utkání
A tým | sobota 09.12.2023, 17:45
15. kolo
VS.
Žebrák - Slaný
 
A tým | sobota 16.12.2023, 17:00
16. kolo
VS.
Slaný - Poděbrady
 
A tým | neděle 07.01.2024, 17:00
17. kolo
VS.
Benátky - Slaný
 
A tým | neděle 14.01.2024, 17:00
18. kolo
VS.
Slaný - Mladá Boleslav B
 
A tým | neděle 21.01.2024, 17:00
19. kolo
VS.
Benešov - Slaný
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS