Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Zvítězí starší žáci v nadstavbové části?

20.03.2023 | David Štechmüller

Téměř všechny soutěže jsou u konce. Dohrálo áčko, junioři, šestá i pátá třída. Ve hře, ale zůstávají kategorie deváté třídy a starších žáků, kteří sezónu ukončí až začátkem dubna. 

Zůstaňme u starších žáků. Do konce soutěže zbývají 4 utkání a Lvíčata mají pořád ve svých rukou možnost získání titulu. Nekompromisní tažení 14 zápasů bez pořážky s celkovým skóre 151 vstřelených branek a 56 obdržených na domácím stadionu sice minulý víkend ukončili Říčany, ale i přes tuto porážku žáci za předpokladu čtyř výher ve čtyřech utkání dokráčí k prvnímu místu.


Skvělý týmový výkon podporují i individuální výkony elitní dvojice Dominik Kraus a Tomáš Novák, kteří vládnou všem možným statistikám soutěže. Nedílnou součástí týmu jsou v posledních zápasech i dva benjamínci Adam Rous a Zbyněk Podpěra. Oba hráči ročníku 2011 se potkávají na ledě i s o dva roky staršími hráči, ale na hře žádné rozdíly nejsou znát a kluci dnes velkou měrou přispívají na úspěchu týmu.


Přestože je zisk prvenství ve vlastních rukou, tak cesta za prvním místem nebude jednoduchá. Ze čtyř utkání žáci odehrají tři venku (Sedlčany, Kobra a Hvězda Praha) a poslední domácí utkání 2.4. znovu vyzvou Sedlčany. 


Povede se klukům dokráčet pro tak vytoužený titul v konkurenci týmů jako je Sparta Praha, Slavia Praha a další? To už brzy zjistíme, ale jisté je, že už teď si naše Lvíčata udělali velké jméno a mají za sebou fantastickou sezónu! 

 
Aktuální články
Dostaň se do extraligového týmu!

Po prvním kole Try outu jsou před námi další termíny, kdy se budete moci zúčastnit tréninku a probojovat se mezi extraligová Lvíčata.

 
Nejmladší Lvíčata na bedně

Nejmladší tým Slánským Lvíčat, složený z ročníku 2016 a 2017 uspořádal v neděli 7.4.2024 domácí turnaj 2.tříd.

 
Proslulá akademie v Salzburgu se sklonila před mladými Slaňáky

Do nejproslulejší evropské hokejové a fotbalové akademie Red Bull v rakouském Salzburgu vyrazili v březnu talentovaní malí...

 
TRY OUT do extraligy devátých tříd
 
Úspěch ročníku 2014
 
Lvíčata zvítězila v anketě Nejúspěšnější sportovec Slaného!!!
 
Play-off se blíží, přijďte nás v neděli podpořit!!
 
70 nových Lvíčat dorazilo na Týden hokeje
 
Polovina sezóny Lvíčat za námi
 
Pojď hrát hokej za HK LEV
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS