Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorostenci v přípravě poprvé prohráli

05.09.2021 | Redakce

Dorostenci v letošní přípravě poprvé klopýtli. Po relativně hladkých vítězstvích proti dorostencům Písku, Příbrami, Vlašimi a Loun okusili dorostenci poprvé hořkost porážky. Nad jejich síly byl tým tradičního rivala z Kralup nad Vltavou.

Lvíčata do utkání vstoupila s velkou chutí a už v 6. vteřině utkání se dostal do samostatného úniku slánský štírek Míra Šmahel, domácího brankáře ale nepřekonal a jakoby naznačil, kde budou mít slánští v tomto utkání největší rezervu - zakončení! S chutí hrající Slaňáci soupeře přehrávali v podstatě ve všech směrech, ale byli to právě slánští, kteří inkasovali jako první, navíc při vlastní přesilovce. Individuální chyba na útočné modré nabídla domácím přečíslení, kterého využili a prohrávali jsme 1:0. O několik minut se opakovala obdobná situace. Opět naše přesilovka, opět individuální chyba slánského útočníka, tentokrát ve středním pásmu a další únik domácích 2:0! Dvě individuální chyby ale Lvíčatům chuť do hry nevzaly a ještě do konce první třetiny jsme stav otočili. Do kabin se šlo za stavu 2:3, trefil se dvakrát Dolejší a jednou Burda. Tím jsme bohužel střelecký prach vyčerpali.
Do druhé třetiny jsme na rozdíl od té první vstoupili velmi vlažně a v podobném duchu jsme celou druhou třetinu odehráli. Domácí nám zaslouženě nastříleli 3 branky a po dvou třetinách vedli kralupští 5:3.
Třetí třetina byla sice opět v režii Lvíčat, kteří si vytvořili zejména v závěrečné desetiminutovce hned pět gólových šancí, ale vždy pálili do domácího brankáře. Skóre tak zůstalo nezměněné a po výsledku 5:3 odjížděla Lvíčata z Kralup s první porážkou v letošní sezóně.

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Pozvi kamaráda na svůj trénink

7.12. od 16:45 je den, kdy na trénink náboru můžeš vzít svého kamaráda nebo kamarády a ukázat všem, jak krásný sport děláš a...

 
Malí Slaňáci kosí i hokejové velmoci, v CCM lize neztratili ani bod

Čtyřiadvacet českých a moravských klubů se zapojilo do hokejové CCM ligy hráčů do 11 let. Kladno sice mezi týmy chybí, ale okres...

 
Cesta hokejového bojovníka 2

Rádi bychom vás pozvali na konferenci Cesta hokejového bojovníka 2!Ve spolupráci s Rytíři Kladno a Školou hokejových talentů budeme...

 
Hraj za LVY
 
"Jsou to pro mě obrovské zkušenosti a hrozně si to tady užívám"
 
"Jsem hrdý na to, co jsme tady za pár let dokázali"
 
Do nové sezóny se všemi týmy!!!
 
Vítej trenére!
 
Školní utkání sledovalo přes 440 žáků
 
Žáci skončili na druhém místě
 
Utkání
A tým | sobota 09.12.2023, 17:45
15. kolo
VS.
Žebrák - Slaný
 
A tým | sobota 16.12.2023, 17:00
16. kolo
VS.
Slaný - Poděbrady
 
A tým | neděle 07.01.2024, 17:00
17. kolo
VS.
Benátky - Slaný
 
A tým | neděle 14.01.2024, 17:00
18. kolo
VS.
Slaný - Mladá Boleslav B
 
A tým | neděle 21.01.2024, 17:00
19. kolo
VS.
Benešov - Slaný
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS