Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorostenci v přípravě poprvé prohráli

05.09.2021 | Redakce

Dorostenci v letošní přípravě poprvé klopýtli. Po relativně hladkých vítězstvích proti dorostencům Písku, Příbrami, Vlašimi a Loun okusili dorostenci poprvé hořkost porážky. Nad jejich síly byl tým tradičního rivala z Kralup nad Vltavou.

Lvíčata do utkání vstoupila s velkou chutí a už v 6. vteřině utkání se dostal do samostatného úniku slánský štírek Míra Šmahel, domácího brankáře ale nepřekonal a jakoby naznačil, kde budou mít slánští v tomto utkání největší rezervu - zakončení! S chutí hrající Slaňáci soupeře přehrávali v podstatě ve všech směrech, ale byli to právě slánští, kteří inkasovali jako první, navíc při vlastní přesilovce. Individuální chyba na útočné modré nabídla domácím přečíslení, kterého využili a prohrávali jsme 1:0. O několik minut se opakovala obdobná situace. Opět naše přesilovka, opět individuální chyba slánského útočníka, tentokrát ve středním pásmu a další únik domácích 2:0! Dvě individuální chyby ale Lvíčatům chuť do hry nevzaly a ještě do konce první třetiny jsme stav otočili. Do kabin se šlo za stavu 2:3, trefil se dvakrát Dolejší a jednou Burda. Tím jsme bohužel střelecký prach vyčerpali.
Do druhé třetiny jsme na rozdíl od té první vstoupili velmi vlažně a v podobném duchu jsme celou druhou třetinu odehráli. Domácí nám zaslouženě nastříleli 3 branky a po dvou třetinách vedli kralupští 5:3.
Třetí třetina byla sice opět v režii Lvíčat, kteří si vytvořili zejména v závěrečné desetiminutovce hned pět gólových šancí, ale vždy pálili do domácího brankáře. Skóre tak zůstalo nezměněné a po výsledku 5:3 odjížděla Lvíčata z Kralup s první porážkou v letošní sezóně.

 
Aktuální články
Dostaň se do extraligového týmu!

Po prvním kole Try outu jsou před námi další termíny, kdy se budete moci zúčastnit tréninku a probojovat se mezi extraligová Lvíčata.

 
Nejmladší Lvíčata na bedně

Nejmladší tým Slánským Lvíčat, složený z ročníku 2016 a 2017 uspořádal v neděli 7.4.2024 domácí turnaj 2.tříd.

 
Proslulá akademie v Salzburgu se sklonila před mladými Slaňáky

Do nejproslulejší evropské hokejové a fotbalové akademie Red Bull v rakouském Salzburgu vyrazili v březnu talentovaní malí...

 
TRY OUT do extraligy devátých tříd
 
Úspěch ročníku 2014
 
Lvíčata zvítězila v anketě Nejúspěšnější sportovec Slaného!!!
 
Play-off se blíží, přijďte nás v neděli podpořit!!
 
70 nových Lvíčat dorazilo na Týden hokeje
 
Polovina sezóny Lvíčat za námi
 
Pojď hrát hokej za HK LEV
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS