Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorostenci v přípravě poprvé prohráli

05.09.2021 | Redakce

Dorostenci v letošní přípravě poprvé klopýtli. Po relativně hladkých vítězstvích proti dorostencům Písku, Příbrami, Vlašimi a Loun okusili dorostenci poprvé hořkost porážky. Nad jejich síly byl tým tradičního rivala z Kralup nad Vltavou.

Lvíčata do utkání vstoupila s velkou chutí a už v 6. vteřině utkání se dostal do samostatného úniku slánský štírek Míra Šmahel, domácího brankáře ale nepřekonal a jakoby naznačil, kde budou mít slánští v tomto utkání největší rezervu - zakončení! S chutí hrající Slaňáci soupeře přehrávali v podstatě ve všech směrech, ale byli to právě slánští, kteří inkasovali jako první, navíc při vlastní přesilovce. Individuální chyba na útočné modré nabídla domácím přečíslení, kterého využili a prohrávali jsme 1:0. O několik minut se opakovala obdobná situace. Opět naše přesilovka, opět individuální chyba slánského útočníka, tentokrát ve středním pásmu a další únik domácích 2:0! Dvě individuální chyby ale Lvíčatům chuť do hry nevzaly a ještě do konce první třetiny jsme stav otočili. Do kabin se šlo za stavu 2:3, trefil se dvakrát Dolejší a jednou Burda. Tím jsme bohužel střelecký prach vyčerpali.
Do druhé třetiny jsme na rozdíl od té první vstoupili velmi vlažně a v podobném duchu jsme celou druhou třetinu odehráli. Domácí nám zaslouženě nastříleli 3 branky a po dvou třetinách vedli kralupští 5:3.
Třetí třetina byla sice opět v režii Lvíčat, kteří si vytvořili zejména v závěrečné desetiminutovce hned pět gólových šancí, ale vždy pálili do domácího brankáře. Skóre tak zůstalo nezměněné a po výsledku 5:3 odjížděla Lvíčata z Kralup s první porážkou v letošní sezóně.

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Slánský zimní stadion zlákal na svůj led 35 nových hokejových nadšenců

Ve čtvrtek 24. listopadu od 16:00 se konala na našem zimním stadionu další akce "Pojď hrát hokej". Slánský hokej patří již tradičně k...

 
Noví partneři pro HK LEV

Jak se klub HK LEV rozrůstá, tak společně s dětmi, trenéry a fanoušky přibývají i noví partneři. Tímto bychom vám rádi představili...

 
Starší žáci postupují do nadstavbové části z prvního místa

Ročník 2010/2009 hrající ligu starších žáků B postoupil s Benátkami a s Letňany z prvního místa skupiny.  Může se tak těšit na...

 
Kolář v poslední minutě utkání rozhodl o výhře
 
Muži a junioři o víkend vyzvou Kralupy
 
Jedenáctý Týden hokeje ve Slaném!
 
Sekerka pěti body dovedl áčko k výhře s Vlašimí
 
Junioři porazili v dohrávce Kralupy
 
Áčko veze z Kolína bod
 
Junioři začali na domácím stadionu výhrou
 
PHH
Utkání
A tým | neděle 27.11.2022, 16:00
12. kolo
VS.
Slaný - Černošice
 
A tým | neděle 04.12.2022, 17:00
13. kolo
VS.
Slaný - Rakovník
 
A tým | neděle 11.12.2022, 17:00
14. kolo
VS.
Slaný - Mělník
 
A tým | sobota 17.12.2022, 17:00
15. kolo
VS.
Poděbrady - Slaný
 
A tým | neděle 08.01.2023, 17:00
16. kolo
VS.
Slaný - Kutná Hora
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS