Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorostenci v přípravě poprvé prohráli

05.09.2021 | Redakce

Dorostenci v letošní přípravě poprvé klopýtli. Po relativně hladkých vítězstvích proti dorostencům Písku, Příbrami, Vlašimi a Loun okusili dorostenci poprvé hořkost porážky. Nad jejich síly byl tým tradičního rivala z Kralup nad Vltavou.

Lvíčata do utkání vstoupila s velkou chutí a už v 6. vteřině utkání se dostal do samostatného úniku slánský štírek Míra Šmahel, domácího brankáře ale nepřekonal a jakoby naznačil, kde budou mít slánští v tomto utkání největší rezervu - zakončení! S chutí hrající Slaňáci soupeře přehrávali v podstatě ve všech směrech, ale byli to právě slánští, kteří inkasovali jako první, navíc při vlastní přesilovce. Individuální chyba na útočné modré nabídla domácím přečíslení, kterého využili a prohrávali jsme 1:0. O několik minut se opakovala obdobná situace. Opět naše přesilovka, opět individuální chyba slánského útočníka, tentokrát ve středním pásmu a další únik domácích 2:0! Dvě individuální chyby ale Lvíčatům chuť do hry nevzaly a ještě do konce první třetiny jsme stav otočili. Do kabin se šlo za stavu 2:3, trefil se dvakrát Dolejší a jednou Burda. Tím jsme bohužel střelecký prach vyčerpali.
Do druhé třetiny jsme na rozdíl od té první vstoupili velmi vlažně a v podobném duchu jsme celou druhou třetinu odehráli. Domácí nám zaslouženě nastříleli 3 branky a po dvou třetinách vedli kralupští 5:3.
Třetí třetina byla sice opět v režii Lvíčat, kteří si vytvořili zejména v závěrečné desetiminutovce hned pět gólových šancí, ale vždy pálili do domácího brankáře. Skóre tak zůstalo nezměněné a po výsledku 5:3 odjížděla Lvíčata z Kralup s první porážkou v letošní sezóně.

 
Aktuální články
Sportovní areál ve Studeněvsi byl plný slánských hokejistů

V sobotu 11.června se ve studeněvském sportovním areálu "Na haldě" konalo setkání slánských mládežnických hokejistů, jejich rodičů,...

 
V posledním utkání sezóny porazili junioři Vlašim

Poslední utkání Krajské ligy juniorů sehráli slánští mladíci v pátek večer na domácím stadionu. Vyrovnané, fyzicky náročné utkání...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ Lvíčat ročníku 2013

Hokejový klub HK Lev Slaný ve spolupráci s městem Slaný pořádají v sobotu 26. 3. 2022 hokejový turnaj přípravek pro hráče...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ – ročník 2014
 
V sobotu 19.3. se na slánském ledě představí nejmladší Lvíčata.
 
Čtyřbrankové představení Jiráka odnesl Smíchov
 
V sobotu dorostenci prodloužili sérii výher, v neděli tvrdě narazili
 
Rozhovor z USA se Šimonem Drastilem
 
Dorost veze vítězství z ledu lídra, junioři padli
 
Dorost veze body z Rokycan, blýsknul se Ambrožewicz!
 
PHH
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS