Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorostenci v přípravě poprvé prohráli

05.09.2021 | Redakce

Dorostenci v letošní přípravě poprvé klopýtli. Po relativně hladkých vítězstvích proti dorostencům Písku, Příbrami, Vlašimi a Loun okusili dorostenci poprvé hořkost porážky. Nad jejich síly byl tým tradičního rivala z Kralup nad Vltavou.

Lvíčata do utkání vstoupila s velkou chutí a už v 6. vteřině utkání se dostal do samostatného úniku slánský štírek Míra Šmahel, domácího brankáře ale nepřekonal a jakoby naznačil, kde budou mít slánští v tomto utkání největší rezervu - zakončení! S chutí hrající Slaňáci soupeře přehrávali v podstatě ve všech směrech, ale byli to právě slánští, kteří inkasovali jako první, navíc při vlastní přesilovce. Individuální chyba na útočné modré nabídla domácím přečíslení, kterého využili a prohrávali jsme 1:0. O několik minut se opakovala obdobná situace. Opět naše přesilovka, opět individuální chyba slánského útočníka, tentokrát ve středním pásmu a další únik domácích 2:0! Dvě individuální chyby ale Lvíčatům chuť do hry nevzaly a ještě do konce první třetiny jsme stav otočili. Do kabin se šlo za stavu 2:3, trefil se dvakrát Dolejší a jednou Burda. Tím jsme bohužel střelecký prach vyčerpali.
Do druhé třetiny jsme na rozdíl od té první vstoupili velmi vlažně a v podobném duchu jsme celou druhou třetinu odehráli. Domácí nám zaslouženě nastříleli 3 branky a po dvou třetinách vedli kralupští 5:3.
Třetí třetina byla sice opět v režii Lvíčat, kteří si vytvořili zejména v závěrečné desetiminutovce hned pět gólových šancí, ale vždy pálili do domácího brankáře. Skóre tak zůstalo nezměněné a po výsledku 5:3 odjížděla Lvíčata z Kralup s první porážkou v letošní sezóně.

 
Aktuální články
Dorostenci v boji o postup

Postupová matematika pro dorostence hovoří jasně, bod proti Kralupům nám v neděli zajistí postup!

 
Dorostenci porazili Černošice po nájezdech

Obrovské drama které rozhodla až osmá série samostatných nájezdů! To bylo utkání o postup bojujících dorostenců Lva proti Černošicím...

 
Žáci doma porazili Benátky!

V sobotu se na slánském ledě utkali mladší a starší žáci se stejně starými hráči z Benátek nad Jizerou. Zatímco v prvním měření...

 
Junioři o víkendu bez bodu
 
Těžký víkend čeká juniory i dorostence
 
Dorost skvěle, skvěle, skvěle!
 
Junioři odkládají zápasy
 
Konečně doma!
 
Lvíčata o víkendu bodovala naplno!
 
A-tým podlehl vysoko rezervě Mladé Boleslavi!
 
PHH
Utkání
A tým | Sobota 30.10.2021, 17:45
21. kolo
VS.
Žebrák - Slaný
 
A tým | Neděle 07.11.2021, 17:00
9. kolo
VS.
Slaný - Čáslav
 
A tým | Sobota 13.11.2021
10. kolo
VS.
Poděbrady - Slaný
 
A tým | Sobota 20.11.2021
11. kolo
VS.
Černošice - Slaný
 
A tým | Sobota 04.12.2021
2. kolo
VS.
Slaný - Velké Popovice
 
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS