Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Radost z vítězství dorostu hatí zranění

23.09.2021 | Redakce

Dorostenci se v neděli vydali na pražský zimní stadion Nikolajka, odkud přivezli jednoznačné vítězství 6:0 a připsali si první body do tabulky. Zlomenina zápěstí jednoho z lídrů týmu však radost zkazila.

Herně se velmi daří Honzovi Dolejšímu alias Dadovi, ten si ve čtvrtek v Bílině, kde nastoupil za slánskou juniorku připsal první hattrick v této kategorii a v neděli na skvělý čtvrteční výkon navázal dalšími dvěma góly, ke kterým přidal tři asistence! 
V bráně se blýsknul Kuba Leder, který soupeři nedovolil ani jednu branku a udržel v utkání čisté konto. Činili se ale samozřejmě i další hráči slánského týmu. Týmovost přinesla ovoce a první tři body.
Radost z vítězství ale Lvíčatům kazí zranění dalšího šikovného útočníka Míry Šmahela, který po nešťastném zákroku soupeře u mantinelu utrpěl zlomeninu ruky v zápěstí a mimo hru tak bude několik týdnů. Na marodce už jsou tak tři hráči, jelikož kromě Míry Šmahela léčí třísla Jakub Tůma a zlomenou klíční kost má Oliver Burgr. 
nadcházející víkend čeká dorostence dvoukolo. V sobotu svedou tuhý boj v pražských Letňanech s tamními Letci a v neděli zajíždějí Lvíčata na led Černošic.

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Slánský zimní stadion zlákal na svůj led 35 nových hokejových nadšenců

Ve čtvrtek 24. listopadu od 16:00 se konala na našem zimním stadionu další akce "Pojď hrát hokej". Slánský hokej patří již tradičně k...

 
Noví partneři pro HK LEV

Jak se klub HK LEV rozrůstá, tak společně s dětmi, trenéry a fanoušky přibývají i noví partneři. Tímto bychom vám rádi představili...

 
Starší žáci postupují do nadstavbové části z prvního místa

Ročník 2010/2009 hrající ligu starších žáků B postoupil s Benátkami a s Letňany z prvního místa skupiny.  Může se tak těšit na...

 
Kolář v poslední minutě utkání rozhodl o výhře
 
Muži a junioři o víkend vyzvou Kralupy
 
Jedenáctý Týden hokeje ve Slaném!
 
Sekerka pěti body dovedl áčko k výhře s Vlašimí
 
Junioři porazili v dohrávce Kralupy
 
Áčko veze z Kolína bod
 
Junioři začali na domácím stadionu výhrou
 
PHH
Utkání
A tým | neděle 27.11.2022, 16:00
12. kolo
VS.
Slaný - Černošice
 
A tým | neděle 04.12.2022, 17:00
13. kolo
VS.
Slaný - Rakovník
 
A tým | neděle 11.12.2022, 17:00
14. kolo
VS.
Slaný - Mělník
 
A tým | sobota 17.12.2022, 17:00
15. kolo
VS.
Poděbrady - Slaný
 
A tým | neděle 08.01.2023, 17:00
16. kolo
VS.
Slaný - Kutná Hora
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS