Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Radost z vítězství dorostu hatí zranění

23.09.2021 | Redakce

Dorostenci se v neděli vydali na pražský zimní stadion Nikolajka, odkud přivezli jednoznačné vítězství 6:0 a připsali si první body do tabulky. Zlomenina zápěstí jednoho z lídrů týmu však radost zkazila.

Herně se velmi daří Honzovi Dolejšímu alias Dadovi, ten si ve čtvrtek v Bílině, kde nastoupil za slánskou juniorku připsal první hattrick v této kategorii a v neděli na skvělý čtvrteční výkon navázal dalšími dvěma góly, ke kterým přidal tři asistence! 
V bráně se blýsknul Kuba Leder, který soupeři nedovolil ani jednu branku a udržel v utkání čisté konto. Činili se ale samozřejmě i další hráči slánského týmu. Týmovost přinesla ovoce a první tři body.
Radost z vítězství ale Lvíčatům kazí zranění dalšího šikovného útočníka Míry Šmahela, který po nešťastném zákroku soupeře u mantinelu utrpěl zlomeninu ruky v zápěstí a mimo hru tak bude několik týdnů. Na marodce už jsou tak tři hráči, jelikož kromě Míry Šmahela léčí třísla Jakub Tůma a zlomenou klíční kost má Oliver Burgr. 
nadcházející víkend čeká dorostence dvoukolo. V sobotu svedou tuhý boj v pražských Letňanech s tamními Letci a v neděli zajíždějí Lvíčata na led Černošic.

 
Aktuální články
Dostaň se do extraligového týmu!

Po prvním kole Try outu jsou před námi další termíny, kdy se budete moci zúčastnit tréninku a probojovat se mezi extraligová Lvíčata.

 
Nejmladší Lvíčata na bedně

Nejmladší tým Slánským Lvíčat, složený z ročníku 2016 a 2017 uspořádal v neděli 7.4.2024 domácí turnaj 2.tříd.

 
Proslulá akademie v Salzburgu se sklonila před mladými Slaňáky

Do nejproslulejší evropské hokejové a fotbalové akademie Red Bull v rakouském Salzburgu vyrazili v březnu talentovaní malí...

 
TRY OUT do extraligy devátých tříd
 
Úspěch ročníku 2014
 
Lvíčata zvítězila v anketě Nejúspěšnější sportovec Slaného!!!
 
Play-off se blíží, přijďte nás v neděli podpořit!!
 
70 nových Lvíčat dorazilo na Týden hokeje
 
Polovina sezóny Lvíčat za námi
 
Pojď hrát hokej za HK LEV
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS