Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Radost z vítězství dorostu hatí zranění

23.09.2021 | Redakce

Dorostenci se v neděli vydali na pražský zimní stadion Nikolajka, odkud přivezli jednoznačné vítězství 6:0 a připsali si první body do tabulky. Zlomenina zápěstí jednoho z lídrů týmu však radost zkazila.

Herně se velmi daří Honzovi Dolejšímu alias Dadovi, ten si ve čtvrtek v Bílině, kde nastoupil za slánskou juniorku připsal první hattrick v této kategorii a v neděli na skvělý čtvrteční výkon navázal dalšími dvěma góly, ke kterým přidal tři asistence! 
V bráně se blýsknul Kuba Leder, který soupeři nedovolil ani jednu branku a udržel v utkání čisté konto. Činili se ale samozřejmě i další hráči slánského týmu. Týmovost přinesla ovoce a první tři body.
Radost z vítězství ale Lvíčatům kazí zranění dalšího šikovného útočníka Míry Šmahela, který po nešťastném zákroku soupeře u mantinelu utrpěl zlomeninu ruky v zápěstí a mimo hru tak bude několik týdnů. Na marodce už jsou tak tři hráči, jelikož kromě Míry Šmahela léčí třísla Jakub Tůma a zlomenou klíční kost má Oliver Burgr. 
nadcházející víkend čeká dorostence dvoukolo. V sobotu svedou tuhý boj v pražských Letňanech s tamními Letci a v neděli zajíždějí Lvíčata na led Černošic.

 
Aktuální články
Sportovní areál ve Studeněvsi byl plný slánských hokejistů

V sobotu 11.června se ve studeněvském sportovním areálu "Na haldě" konalo setkání slánských mládežnických hokejistů, jejich rodičů,...

 
V posledním utkání sezóny porazili junioři Vlašim

Poslední utkání Krajské ligy juniorů sehráli slánští mladíci v pátek večer na domácím stadionu. Vyrovnané, fyzicky náročné utkání...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ Lvíčat ročníku 2013

Hokejový klub HK Lev Slaný ve spolupráci s městem Slaný pořádají v sobotu 26. 3. 2022 hokejový turnaj přípravek pro hráče...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ – ročník 2014
 
V sobotu 19.3. se na slánském ledě představí nejmladší Lvíčata.
 
Čtyřbrankové představení Jiráka odnesl Smíchov
 
V sobotu dorostenci prodloužili sérii výher, v neděli tvrdě narazili
 
Rozhovor z USA se Šimonem Drastilem
 
Dorost veze vítězství z ledu lídra, junioři padli
 
Dorost veze body z Rokycan, blýsknul se Ambrožewicz!
 
PHH
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS