Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Radost z vítězství dorostu hatí zranění

23.09.2021 | Redakce

Dorostenci se v neděli vydali na pražský zimní stadion Nikolajka, odkud přivezli jednoznačné vítězství 6:0 a připsali si první body do tabulky. Zlomenina zápěstí jednoho z lídrů týmu však radost zkazila.

Herně se velmi daří Honzovi Dolejšímu alias Dadovi, ten si ve čtvrtek v Bílině, kde nastoupil za slánskou juniorku připsal první hattrick v této kategorii a v neděli na skvělý čtvrteční výkon navázal dalšími dvěma góly, ke kterým přidal tři asistence! 
V bráně se blýsknul Kuba Leder, který soupeři nedovolil ani jednu branku a udržel v utkání čisté konto. Činili se ale samozřejmě i další hráči slánského týmu. Týmovost přinesla ovoce a první tři body.
Radost z vítězství ale Lvíčatům kazí zranění dalšího šikovného útočníka Míry Šmahela, který po nešťastném zákroku soupeře u mantinelu utrpěl zlomeninu ruky v zápěstí a mimo hru tak bude několik týdnů. Na marodce už jsou tak tři hráči, jelikož kromě Míry Šmahela léčí třísla Jakub Tůma a zlomenou klíční kost má Oliver Burgr. 
nadcházející víkend čeká dorostence dvoukolo. V sobotu svedou tuhý boj v pražských Letňanech s tamními Letci a v neděli zajíždějí Lvíčata na led Černošic.

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Hraj za LVY

Naše mládež se zapojila do celorepublikové soutěže společnosti Kaufland, ve které soupeří s týmy z vybraného regionu o hodnotné ceny v...

 
"Jsou to pro mě obrovské zkušenosti a hrozně si to tady užívám"

Už třetím rokem má Vojta Hedbávný pod svým vedením brankáře celé mládeže HK LEV Slaný. K tomu zvládá cestovat po světě a sbírat...

 
"Jsem hrdý na to, co jsme tady za pár let dokázali"

Marko Valenčić odstartuje ve Slaném svou čtvrtou sezónu. Jak hodnotí své dosavadní působení v klubu, a jaké jsou jeho další plány v...

 
Do nové sezóny se všemi týmy!!!
 
Vítej trenére!
 
Školní utkání sledovalo přes 440 žáků
 
Žáci skončili na druhém místě
 
Zvítězí starší žáci v nadstavbové části?
 
Áčko zvítězilo v Kralupech a čtvrfinálovou sérii vrací do Slaného!
 
Žádné utkání Lvů už vám neunikne
 
Utkání
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS