Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Pojď hrát hokej - Šlo to i bez ledu

25.09.2021 | Redakce

Tradiční náborovou akci zvládli slánští organizátoři i bez ledové plochy. Vzhledem k rekonstrukci střechy zimního stadionu, která v současnosti ve Slaném probíhá, nebylo pro nově příchozí možné vyzkoušet si, jaké je to být malým hokejistou.

Nicméně každoroční hemžení na ledě, spojené s prvními hokejovými krůčky, nahradily disciplíny s hokejem velmi související. Na parkovišti před zimním stadiónem vyrostlo malé sportovní hřiště, kde si děti vyzkoušely mimo jiné střelbu na malé hokejové branky, slalom s hokejkou, běh měřený rychlostním radarem a samozřejmě samotný hokejový zápas mezi mantinely jen bez ledu a bruslí ….

Alternativní sportovní program přilákal necelé dvě desítky nových zájemců o lední hokej. Ti budou muset pod taktovkou našich zkušených trenérů ještě do poloviny října vydržet s náhradními tréninky na suchu. Od 13. 10, kdy by měl být k dispozici již zimní stadión, vjedou konečně na led a stanou se „opravdovými hokejisty“. Předpokládané dny tréninků jsou určeny pro suchou přípravu na čtvrtek od 16. hod a poté středy a pátky na ledě. Přesné časy tréninků budou zveřejňovány na webových stránkách hokejového klubu.

Mezi tím, co děti řádily, byly rodičům sděleny důležité informace. Dozvěděli se, proč je sport a pohyb pro zdravý vývoj dětí důležitý. Co přináší stát se hokejistou a s jakými nároky je tento jeden z nejoblíbenějších českých sportů spojen. Seznámili se s organizací slánského hokeje, přípravou tréninkových procesů dětí a mládeže v klubu, ale také, jaké výhody jsou v současnosti novým malým hokejistům vytvářeny a umožněny. Zejména zapůjčení kompletní hokejové výstroje pro nové členy klubu je pro rodiče i hráče lákavým příspěvkem a výrazně přispívá k nárůstu členské základy ledního hokeje v posledních letech.

Celorepublikové akce Pojď hrát hokej organizovaná v rámci projektu „Týden hokeje“ ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje se ve Slaném pořádala již podeváté a věříme, že i za ztížených podmínek byla úspěšná.


Video z náborové akce naleznete zde, fotografie pak prohlížejte zde

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Stanislav Lapáček ukončí v sobotu kariéru

Dlouholetá opora slánských Lvů Stanislav Lapáček ukončí v sobotu 10.prosince svoji bohatou hokejovou kariéru. Utkání proti HK JUNIOR...

 
Áčko porazilo lídra tabulky Rakovník

V neděli v podvečer hostilo slánské áčko vedoucí tým skupiny Sever KLM Rakovník, který dosud ztratil pouhé tři body. Výborný bojovný...

 
ZEMŘEL PETR BURDA ml.

Ve věku 51 let nás opustil dlouholetý kamarád a funkcionář klubu PETR BURDA ml. Petr ve Slaném působil nejprve jako hráč, následně jako...

 
Kapitán starších žáků Dominik Kraus hodnotí postup do nadstavby
 
Slánský zimní stadion zlákal na svůj led 35 nových hokejových nadšenců
 
Noví partneři pro HK LEV
 
Starší žáci postupují do nadstavbové části z prvního místa
 
Kolář v poslední minutě utkání rozhodl o výhře
 
Muži a junioři o víkend vyzvou Kralupy
 
Jedenáctý Týden hokeje ve Slaném!
 
Utkání
A tým | sobota 10.12.2022, 16:30
14. kolo
VS.
Slaný - Mělník
 
A tým | sobota 17.12.2022, 17:00
15. kolo
VS.
Poděbrady - Slaný
 
A tým | neděle 08.01.2023, 17:00
16. kolo
VS.
Slaný - Kutná Hora
 
A tým | sobota 14.01.2023, 17:00
17. kolo
VS.
Benešov - Slaný
 
A tým | sobota 21.01.2023, 17:00
18. kolo
VS.
Benátky B - Slaný
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS