Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Pojď hrát hokej - Šlo to i bez ledu

25.09.2021 | Redakce

Tradiční náborovou akci zvládli slánští organizátoři i bez ledové plochy. Vzhledem k rekonstrukci střechy zimního stadionu, která v současnosti ve Slaném probíhá, nebylo pro nově příchozí možné vyzkoušet si, jaké je to být malým hokejistou.

Nicméně každoroční hemžení na ledě, spojené s prvními hokejovými krůčky, nahradily disciplíny s hokejem velmi související. Na parkovišti před zimním stadiónem vyrostlo malé sportovní hřiště, kde si děti vyzkoušely mimo jiné střelbu na malé hokejové branky, slalom s hokejkou, běh měřený rychlostním radarem a samozřejmě samotný hokejový zápas mezi mantinely jen bez ledu a bruslí ….

Alternativní sportovní program přilákal necelé dvě desítky nových zájemců o lední hokej. Ti budou muset pod taktovkou našich zkušených trenérů ještě do poloviny října vydržet s náhradními tréninky na suchu. Od 13. 10, kdy by měl být k dispozici již zimní stadión, vjedou konečně na led a stanou se „opravdovými hokejisty“. Předpokládané dny tréninků jsou určeny pro suchou přípravu na čtvrtek od 16. hod a poté středy a pátky na ledě. Přesné časy tréninků budou zveřejňovány na webových stránkách hokejového klubu.

Mezi tím, co děti řádily, byly rodičům sděleny důležité informace. Dozvěděli se, proč je sport a pohyb pro zdravý vývoj dětí důležitý. Co přináší stát se hokejistou a s jakými nároky je tento jeden z nejoblíbenějších českých sportů spojen. Seznámili se s organizací slánského hokeje, přípravou tréninkových procesů dětí a mládeže v klubu, ale také, jaké výhody jsou v současnosti novým malým hokejistům vytvářeny a umožněny. Zejména zapůjčení kompletní hokejové výstroje pro nové členy klubu je pro rodiče i hráče lákavým příspěvkem a výrazně přispívá k nárůstu členské základy ledního hokeje v posledních letech.

Celorepublikové akce Pojď hrát hokej organizovaná v rámci projektu „Týden hokeje“ ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje se ve Slaném pořádala již podeváté a věříme, že i za ztížených podmínek byla úspěšná.


Video z náborové akce naleznete zde, fotografie pak prohlížejte zde

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Pozvi kamaráda na svůj trénink

7.12. od 16:45 je den, kdy na trénink náboru můžeš vzít svého kamaráda nebo kamarády a ukázat všem, jak krásný sport děláš a...

 
Malí Slaňáci kosí i hokejové velmoci, v CCM lize neztratili ani bod

Čtyřiadvacet českých a moravských klubů se zapojilo do hokejové CCM ligy hráčů do 11 let. Kladno sice mezi týmy chybí, ale okres...

 
Cesta hokejového bojovníka 2

Rádi bychom vás pozvali na konferenci Cesta hokejového bojovníka 2!Ve spolupráci s Rytíři Kladno a Školou hokejových talentů budeme...

 
Hraj za LVY
 
"Jsou to pro mě obrovské zkušenosti a hrozně si to tady užívám"
 
"Jsem hrdý na to, co jsme tady za pár let dokázali"
 
Do nové sezóny se všemi týmy!!!
 
Vítej trenére!
 
Školní utkání sledovalo přes 440 žáků
 
Žáci skončili na druhém místě
 
Utkání
A tým | sobota 09.12.2023, 17:45
15. kolo
VS.
Žebrák - Slaný
 
A tým | sobota 16.12.2023, 17:00
16. kolo
VS.
Slaný - Poděbrady
 
A tým | neděle 07.01.2024, 17:00
17. kolo
VS.
Benátky - Slaný
 
A tým | neděle 14.01.2024, 17:00
18. kolo
VS.
Slaný - Mladá Boleslav B
 
A tým | neděle 21.01.2024, 17:00
19. kolo
VS.
Benešov - Slaný
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS