Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři porazili Litoměřice

28.10.2021 | Redakce

V dohrávce osmého kola RLJ přivítali ve čtvrtek junioři na slánském ledě stejně staré hráče Litoměřic, se kterými v Litoměřicích prohráli 5:3. Doma se výsledek obrátil a junioři si připisují další vítězství!

Mladý tým juniorů, navíc doplněn o čtyři dorostence se v utkání předvedl v dobrém světle. V brance tým podržel Bora Yilidimir a mladí dorostenci nasměrovali třemi brankami tým k vítězství. 
První branku vstřelil po přihrávce Vládi Kazatele Honza Dolejší v páté minutě utkání. V deváté minutě se pak ve vlastním oslabení poprvé prosadil další dorostenec Tomáš Vašák, kterého vyslal na steč Ondra Kašpar. Minutu před koncem první části se třetí pětka prosadila potřetí! Kotouč si vyměnil Honza Dolejší s Tomášem Vašákem a druhý jmenovaný poslal tým do tříbrankového náskoku.
V polovině utkání byli hosté aktivnější a snížili na rozdíl dvou branek. Ovšem o tři minuty později vrátil slánským barvám třígólový náskok Adam Jirák, který zakončil akci na jejímž začátku stál Tomáš Čadek a Adam Křeček - 4:1, za tohoto stavu se odcházelo po druhé třetině do šaten.
Hned na začátku třetí části hosté snížili na 4:2, herní převaha ale zůstala na straně Lvíčat, což korunoval svojí brankou Ondra Kašpar po přihrávkách Jakuba Dobrovolného a Honzy Velhartického. Nešťastný vlastní gól, který jsme si vstřelili o necelou minutu později dal sice hostům naději, ale jelikož skvěle chytajícího slánského brankáře překonat nedokázali, vrátili slánští litoměřickým porážku z prvního měření sil naprosto shodným výsledkem 5:3

 
Aktuální články
Dostaň se do extraligového týmu!

Po prvním kole Try outu jsou před námi další termíny, kdy se budete moci zúčastnit tréninku a probojovat se mezi extraligová Lvíčata.

 
Nejmladší Lvíčata na bedně

Nejmladší tým Slánským Lvíčat, složený z ročníku 2016 a 2017 uspořádal v neděli 7.4.2024 domácí turnaj 2.tříd.

 
Proslulá akademie v Salzburgu se sklonila před mladými Slaňáky

Do nejproslulejší evropské hokejové a fotbalové akademie Red Bull v rakouském Salzburgu vyrazili v březnu talentovaní malí...

 
TRY OUT do extraligy devátých tříd
 
Úspěch ročníku 2014
 
Lvíčata zvítězila v anketě Nejúspěšnější sportovec Slaného!!!
 
Play-off se blíží, přijďte nás v neděli podpořit!!
 
70 nových Lvíčat dorazilo na Týden hokeje
 
Polovina sezóny Lvíčat za námi
 
Pojď hrát hokej za HK LEV
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS