Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři o víkendu bez bodu

24.10.2021 | Redakce

Dvě utkání sehráli během uplynulého víkendu slánští junioři, nepřipsali si bohužel ani bod.

V pátek se poprvé představili na domácím ledě slánští junioři. V derby přivítali mladíky z PZ Kladno, kteří v letošní sezóně ještě nezaváhali. I ze Slaného si kladenští odvezli pohodovou výhru 8:2 a s pětibodovým náskokem vévodí Lize juniorů.
Začátek utkání přitom nevypadal špatně. Hned ve druhé minutě nastřelil slánský Honza Dolejší tyč kladenské branky, nicméně do vedení šli v 11. minutě hosté a o dvě minuty později se dostali do dvoubrankového vedení. A když Lvíčata nastoupila pozdě ke druhé třetině, za což dostala dvouminutový trest a v následné přesilovce PéZetka udeřila potřetí, bylo utkání rozhodnuto!

V neděli pak vyjížděli junioři k utkání do Mostu, aby se utkali v souboji Lvů. I z tohoto zápasu vyšel vítězně soupeř a Lvi z Mostu přejeli slánské Lvy jednoznačně 6:0. Junioři tak mají za sebou první (a doufejme, že i poslední) utkání, ve kterém nedokázali vstřelit soupeři branku.

Junioři se tak po víkendu v jedenácti členné tabulce propadli na osmé místo a to se ziskem devíti bodů. Stejný počet bodů ale má na sedmém místě Cheb a na šestém místě Chomutov ,,B"

 
Aktuální články
Přijďte na hokejový nábor do Slaného

Přiveďte své dítě a dejte mu možnost stát se hokejistou HK LEV Slaný. Hledáme nové hráče ročníků 2014-2017.Video sledujte zde

 
Junioři porazili v dohrávce Lvy z Mostu!

Ve středu večer zajížděli slánští junioři k dohrávce do Mostu, kde se střetli s tamními Lvy. V prvním vzájemném střetnutí Lvů...

 
Rozhovor s Marko Valenčicem

V dalším rozhovoru jsme se bavili s hlavním slánským mládežnickým trenérem Marko Valenčicem a to zejména o slánském hokeji, ale ne jen o...

 
Dorostenci si v Rokycanech zastříleli a vezou vítězství
 
Zápas juniorů odložen
 
Rozhovor s trenérem dorostu Michalem Kazatelem
 
Dorostenci v prvním kole nadstavby padli
 
Dorostenci už znají soupeře do nadstavbové části
 
Junioři padli s Chomutovem po nájezdech
 
Dorost zvítězil v Berouně
 
PHH
Utkání
A tým | Neděle 05.12.2021, 18:00
2. kolo
VS.
Slaný - Velké Popovice
 
A tým | Neděle 12.12.2021
14. kolo
VS.
Slaný - Benešov
 
A tým | Neděle 19.12.2021
15. kolo
VS.
Žabonosy - Slaný
 
A tým | Neděle 09.01.2022
16. kolo
VS.
Slaný - Mělník
 
A tým | Neděle 16.01.2022
6. kolo
VS.
Slaný - Kralupy nad Vltavou
 
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS