Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
rozpis ledu
náborTrenér Šimon Dolejší hodnotí dosavadní průběh sezóny starších žáků

12.01.2018 | Helena Šimáčková

Starší žáci za sebou mají 2/3 svého působení v letošní, pro všechny nové soutěži - Lize starších žáků. O malé shrnutí po ukončeném druhém kole jsme tentokráte požádali druhého trenéra starších žáků - Šimona Dolejšího, který připojil i hodnocení turnaje v Drážďanech.

Hodnocení 2/3 soutěže:

Oproti první třetině soutěže jsme si sice o jednu příčku polepšili, ale nebýt několika vyrovnaných, avšak bohužel prohraných  zápasů, mohlo být naše postavení ještě o něco lepší.  Druhou třetinu soutěže jsme odstartovali i přes dobrý výkon smolnou prohrou 0:1 se Slavií a tento moment bych označil jako zlom našeho trápení s koncovkou, které nás trápilo v předchozích zápasech. V tréninku jsme se zaměřili právě na zakončení a v zápasech se to začalo projevovat. Naše výkony nebyly úplně vyrovnané, dokázali jsme porazit silné soupeře, ale také zbytečně prohrát několik zápasů. Pohled na tabulku dokazuje vyrovnanost soutěže, kdy mezi sedmým a třetím místem je rozdíl pouze 5 bodů. Bohužel ani v této části sezony nás neminula změna v sestavě, ale díky vedení mládeže, které dokázalo přivést nového hráče, se podařila sestava doplnit. Naše nová posila by měla po vyřízení všech náležitostí naskočit v poslední třetině soutěže. Nyní nás čeká 11 vyrovnaných zápasů a pevně věřím, že se v tabulce posuneme ještě o něco výš.


Hodnocení Vánočního turnaje:

Ve dnech 27.-29. 12 jsme se zúčastnili vánočního turnaje v Drážďanech. Ačkoli se může zdát, že se turnaj příliš nevydařil, tak k medailovým pozicím jsme neměli daleko. Zlomovým zápasem turnajů bývá čtvrtfinále, které rozhoduje o tom, zda je turnaj úspěšný, či neúspěšný. S odstupem času jako trenéři hodnotíme turnaj kladně. Nastoupili jsme proti o rok starším soupeřům, kterým jsme se, až na výběr Bavorska, dokázali vyrovnat. Rok je v hokeji velký rozdíl a naši soupeři byli  fyzicky i mentálně vyspělejší. Úroveň turnaje byla tedy vyšší než na kterou jsme zvyklí z naší soutěže. Náš výkon se zápas od zápasu zvedal a hráči i přes nepříznivý los v rozhodující části turnaje (3 zápasy za 4 hodiny) nechali na ledě vše. Tyto zápasy jsou pro nás ukázkou toho, jaká úroveň hokeje nás čeká příští sezonu a na čem musíme pracovat. Bohužel ani v Drážďanech jsme neprolomili naše nájezdové "prokletí", které nás stálo boj o medaile. Za pochvalu stojí výkon obránce Jana Lose, který odehrál po dlouhém zranění na turnaji své první zápasy v této sezoně a ukázal nám, že hokej hrát nezapomněl.

 
Aktuální články
Přijďte ve středu 23. ledna od 16:00 na slánský zimní stadion na akci Týden hokeje

Ve středu 23. ledna od 16:00 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si...

 
Slánští starší žáci vzali Letcům z Letňan křídla až v závěrečné 3. třetině

Po posledním utkání loňského roku, kdy slánští starší žáci po nepříznivém začátku zápasu, dokázali velmi bojovným výkonem...

 
Utkání roku je zde!

Áčko slánských hokejových Lvů čeká v neděli 13. ledna od 17:00 jedno z nejdůležitějších utkání sezóny. Na svém ledě...

 
Dorost vyloupil Popovice
 
Lvíčata 2011 vezou z turnaje na Hvězdě bronz
 
Silvestrovské stříbro ročníku 2012
 
Ročníky 2011 a 2012 se blýskly v Děčíně
 
Áčko veze z Boleslavi další vítězství
 
Dorost veze z Poděbrad bod
 
Úspěšný víkend mladších žáků
 
Utkání
A tým | Sobota 05.01.2019
16. kolo
3:2
Kralupy - Slaný
 
A tým | Neděle 13.01.2019, 17:00
17. kolo
3:4
Slaný - Černošice
 
A tým | Sobota 19.01.2019, 17:30
18. kolo
VS.
Mělník - Slaný
 
A tým | Neděle 27.01.2019, 17:00
19. kolo
VS.
Slaný - Žabonosy
 
 
HK Lev Slaný - kontakt: ogys@centrum.cz  RSS