Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
rozpis ledu
nábor6. kolo | Neděle 14.10.2018
 

HC Rakovník - HK Lev Slaný

2:6

0:0, 2:3, 0:3

Branky na nahrávky: 33. Lev, 34. Vostárek (Vlasjuk) - 28. Šmahel (Roule), 30. Dolejší, 33. Pachman, 49. Roule (Jašurek T., Dolejší) 56. Šmahel (Šimáček, Roule) 58. Roule (Los). Vyloučení: 8:6. Využití: 1:0. Diváci: 40

HC Rakovník: Hejda - Ambrožewicz, Pokorný, Michal, Staněk, Rosa, Ruchař, Lev, Vlasjuk, Štolc, Opat, Vostárek, Bodinger.

HK Lev Slaný: Hrabák - Šimáček, Čadek, Los, Pražák, Šmahel, Roule, Pachman, Vašák, Holec, Přistoupil, Jašurek David, Jašurek Tomáš, Kovář Filip, Drsek, Dolejší Jan.

Komentář
 
 
 

Z nedělního duelu v Rakovníku se podle tabulkových  předpokladů očekávalo vítězství pro slánský klub. Rakovník se po první sérii zápasů nachází na posledním místě skupiny 20 Ligy starších žáků, oproti stříbrné pozici slánských Lvíčat.  Svou roli papírového favorita však hosté zúročili až v závěrečné třetině celého zápasu. První třetina dokonce nepřinesla žádnou změnu skóre a skončila bez branek 0:0.  

Střelecky se  hosté prosadili až v druhé části utkání. Nejprve v 28. minutě předvedla krásnou hokejovou kombinaci  sehraná dvojice  Míra Šmahel a Vojta Roule,  dvě minuty poté je následoval skvělou trefou do šibenice Jan Dolejší a tříbrankový náskok potvrdil 33. minutě  po samostatném sólu šťastně  Tomáš Pachman.  Radost však netrvala dlouho. Rakovničtí během 2 minut dokázali odpovědět dvěma zásahy do naší branky a vrátit tím svůj tým do zápasu. 

Žádný nečekaný zvrat se ovšem  nekonal. V závěrečném dějství Slaňáci neponechali nic náhodě a třemi  dalšími akcemi zvýšili svůj náskok. Nejprve  Vojta Roule za asistence nováčka týmu Tomáše Jašurka a Jana Dolejšího. 

Poté následovala dorážka Míry Šmahela po povedené přihrávce Jana Šimáčka a Vojty Rouleho a na  závěr krásným průnikem do útočného pásma projel obránce Jan Los a naservíroval závěrečnou přihrávku Vojtovi Roulemu, který s přehledem skóroval na konečných 2:6 (0:0, 2:3, 0:3).

Aktuální články
Dorost nestačil na Popovice

V sobotu 17.listopadu odehráli slánští dorostenci v rámci čtvrtého kola RLD domácí utkání proti Velkým Popovicím, na které bohužel...

 
Rozhovor s Vladimírem Kamešem

Vyzpovídali jsme trenéra slánského ''A'' týmu Vladimíra Kameše, jehož tým se po devíti soutěžních kolech nachází na šestém...

 
Dorost v nadstavbové skupině poprvé prohrál

Ve třetím kole nadstavbové části RLD přivítali slánští dorostenci v neděli 11.listopadu na svém ledě tým z Poděbrad. V přímém...

 
Přijďte o víkendu podpořit slánské Lvy!
 
Nejhorší prohru letošní sezóny si odvezli slánští starší žáci ze Sparty.
 
Dorostenci přivezli po dobrém výkonu ze Zbraslavi vítězství
 
Dorost vstoupil do nadstavbové části vítězně
 
DOROSTENCI JIŽ ZNAJÍ SOUPEŘE DO DALŠÍ FÁZE SOUTĚŽE
 
Sérii venkovních zápasů završili starší žáci výhrou
 
Dorost podlehl v Kadani favoritovi
 
Utkání
A tým | Sobota 03.11.2018, 18:30
8. kolo
3:5
Neratovice - Slaný
 
A tým | Neděle 11.11.2018, 17:00
9. kolo
Slaný - Benešov
 
A tým | Neděle 25.11.2018
11. kolo
VS.
Slaný - Králův Dvůr
 
A tým | Neděle 02.12.2018, 17:00
12. kolo
VS.
Slaný - Příbram
 
 
HK Lev Slaný - kontakt: ogys@centrum.cz  RSS