Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
rozpis ledu
náborDorostenci přivezli po dobrém výkonu ze Zbraslavi vítězství

04.11.2018 | Vladimír Kazatel

Ve druhém kole nadstavbové části RLD zajížděli dorostenci na pražskou Nikolajku k utkání proti domácí Zbraslavi. Zaslouženě zvítězili, nicméně utkání bude všem přítomným více připomínat velmi slabý výkon rozhodčích než dobrá hra slánského týmu.

2. kolo | Sobota 03.11.2018, 17:00 | ZS Nikolajka
 

HC Slavoj Zbraslav - HK Lev Slaný

6:8

3:1, 1:6, 2:1

HC Slavoj Zbraslav: Kašpar, Píša, Šebík, Datel, Kilarský, Frank, Judiak, Biryukov, Polanský, Pressler, Bechný, Vrba, Yatkin, Skalský, Jakovecky

HK Lev Slaný: Stržanovský, Melichna, Kazatel, Flamík, Rajniš, Mbumaston, Dufek M., Dufek Š., Hrkal, Lorenc, Zukriegel, Kožíšek, Antonov, Mazur, Trojna

Komentář
 
 
 

Do utkání jsme vstoupili s dobrým pohybem, kombinací a evidentně velkou chutí po vítězství. Nicméně i soupeř byl nabuzený a i on o body velmi srdnatě bojoval. A byli to právě domácí, kteří se během první třetiny postupně dostali do tříbrankového trháku poté, co využili našich individuálních hrubých chyb v obraně a proměnili téměř vše k čemu se dostali. Před prvním obdrženým gólem se hrálo ve středním pásmu, odkud soupeř kotouč nahodil do rohu naší obranné třetiny a po první naší výrazné hrubce jsme místo založení protiútoku o kotouč v rohu přišli, zbraslavský forčekující křídelní útočník našel před brankou volného Franka a ten z první nechytatelnou střelou pod břevno naší branky otevřel ve třetí minutě skóre utkání. O pár vteřin později byl za podražení vyloučen slánský Lorenc. Soupeř tuto přesilovku proměnil poté, co jsme díky další individuální chybě nedokázali jednoduchý kotouč z našeho obranného pásma vyhodit, ale naopak zůstal kotouč trestuhodně ležet osamocený před brankářem Stržanovským a dotírající zbraslavský Judiak zvýšil vedení na 2:0. Šok přišel v deváté minutě, kdy jsme inkasovali po další hrubce v rohu obranného pásma potřetí a zdálo se, že se nad slánským týmem začínají stahovat mračna. Po devíti minutách, ve kterých jsme sice předváděli slušný kombinační hokej, ale prohrávali jsme o tři branky, na což trenéři zareagovali stažením hry na dvě pětky. Od této chvíle jsme začali hrát velmi nátlakový hokej a vysunutým forčekinkem jsme přidělávali vrásky na tváři zbraslavských. Hrálo se téměř výhradně v našem útočném pásmu a do vyložených šancí se postupně dostali Trojna, Mbumaston a Hrkal všichni tři však mířili nepřesně. Ještě před koncem první části jsme snížili na 3:1 poté co od modré dělovkou vypálil Rajniš, ten trefil před brankou clonícího Mbumastona, od kterého se kotouč odrazil do branky soupeře. Po první třetině se tak odcházelo do šaten za stavu 3:1 pro domácí.

Druhá třetina začala ve stejné podobě jako první třetina skončila, tedy velkou převahou a tlakem slánských. Nejprve se do samostatného úniku dostal Hrkal, kterého našel přesnou přihrávkou Melichna. Hrkalovu střelu ale domácí brankář vyrážečkou vykryl. V čase 23.10 snížil na na rozdíl jediné branky Kožíšek, kterému přihrával Mbumaston a přihrávka směřující do brusle Kožíška se odrazila až za záda domácího brankáře. Slabou chvilku jsme si vybrali hned v následujícím střídání, když jsme po nahození kotouče soupeřem do našeho obranného pásma zůstali všichni v pravé části obranného pásma a křižnou přihrávku do levé poloviny využil osamocený Bachný a vrátil domácím dvoubrankové vedení. Snížení na 4:3 přinesla v 9. minutě druhé třetiny střela Hrkala, který zužitkoval hezkou přihrávku Zukriegla. Od této chvíle se začalo herně přiostřovat a rozhodčí, který do té doby odpustil nemálo faulů na obou stranách přestal utkání zvládat. Prvním vyvrcholením dosavadních nepotrestaných potyček byla bitka, která se strhla v polovině utkání před brankou domácích, do které se zapojilo celkem 8! hráčů, kteří v tu dobu byli na ledě. Výsledkem této hromadné bitky však byli udělené pouze tři menší tresty, když jeden domácí hráč obdržel trest za hrubost 2+2minuty a slánský hráč 2 minuty též za hrubost. Po vykrácení trestů tak následovala naše dvouminutová přesilovka. Přesilovku bleskově využil Zukriegel, který se po buly dostal s kotoučem do rohu útočného pásma, odkud nikým nebráněný vyjel až před branku domácích a střelou po ledě mířící k tyči zbraslavské branky vyrovnal. Napětí, které do té doby rostlo se bohužel stále zvyšovalo. Po přikrytí kotouče lapačkou slánským brankářem sekl domácí hráč do lapačky Stržanovského tak, že se nějakou dobu nehrálo a rozhodčí se na místo vyloučení spokojil pouze s domluvou. Další přerušení bylo opět ve znamení bitky, ve které se utkali dva hráči z každé strany. Ani nyní však rozhodčí neudělil žádný vyšší trest a za bitku 4 hráčů udělil pouze dva menší tresty. Nicméně hra čtyř proti čtyřem nám vyšla lépe než soupeři. Nejprve Hrkal proměnil přihrávku Trojny a poslal nás poprvé v utkání do vedení. O pár vteřin později zvýšil vedení na rozdíl dvou branek Mbumaston, který po levém mantinelu zatáhl kotouč do útočného pásma, objel branku, vyjel do střelecké pozice a skóroval. Sedmou branku vstřelil v čase 37:00 Kožíšek, kterému z prostoru za brankou přihrával Mbumaston. Po druhé třetině jsme vedli 7:4 a právě tato třetina byla jednou z nejlepších, kterou jsme v této sezóně odehráli. Vstřelili jsme během ní šest branek, hráli pěkný útočný hokej a většinu doby jsme měli kotouč na svých holích.

Třetí třetina pro nás ale začala nehezky, když po 13ti vteřinách hry domácí snížili jednoduchým kotoučem nahozeným na naší branku. Tříbrankové vedení jsme si vzali zpět už o 38vteřin později. U levého mantinelu ve vlastním obranném pásmu se kotouč dostal k Mbumastonovi, který si šikovně obhodil beka a dostal se do samostatného úniku. V zakončení střelou po ledě k tyči pak překonal domácího brankáře a zkompletoval tak svůj první letošní hatt-rick, ke kterému navíc přidal dvě asistence. Poslední gól utkání padl z hole domácích, kteří v přesilovce snížili necelé čtyři minuty před závěrečným hvizdem na konečných 6:8.

Ani v této třetině si však nenechal rozhodčí uniknout možnost v tom, aby to byl právě on, který bude na ledě jednoznačně nejsledovanější osobou. Na ledě se mezi hráči stále jiskřilo a na místo přísně řízeného utkání, kterým by rozhodčí emoce zklidnil, to byl naopak on, který svými oboustranně špatnými výroky stále přiléval olej do ohně. Dokonce několikrát přijel osobně diskutovat s diváky, což je z pohledu pravidel a řádů naprosto nepřijatelné. Po několika zákrocích, kdy rozhodčí hru přerušili poté, co zůstal slánský hráč ležet na ledě dokonce odjížděli domácí hráči dobrovolně na trestnou lavici, rozhodčí je však posílali zpět do hry – ani takovéto situace nejsou ve sportu standardní. Během hry tohoto velmi vyhroceného utkání rozhodčí neudělil žádný větší (a to i přesto, že v průběhu utkání došlo ke dvěma hromadným bitkám – za což náleží hráči, který bitku započal automatický trest ve hře) a naprostou většinu faulů nepotrestal vůbec. Naštěstí nedošlo k žádnému vážnému zranění a i přesto, že fair – play v tomto utkání velmi plakalo skončili všichni hráči bez zdravotní újmy.


Statistiky
 
 
 
# hráči v poli P G A B + - +/- TM
28 Borisov Antonov Nikolaj U 0 0 0 0 0 0 0
55 Dufek Matěj U 0 0 0 0 0 0 0
11 Dufek Štěpán U 0 0 0 0 0 0 0
22 Flamík Pavel O 0 0 0 0 0 0 0
12 Hrkal Jiří U 2 0 2 0 0 0 0
13 Kazatel Vladimír O 0 0 0 0 0 0 0
97 Kožíšek David U 2 0 2 0 0 0 0
20 Lorenc František U 0 0 0 0 0 0 0
17 Mazur Vojtěch U 0 0 0 0 0 0 0
5 Mbumaston Denis U 3 2 5 0 0 0 0
7 Melichna Jiří O 0 0 0 0 0 0 0
79 Rajniš Daniel O 0 1 1 0 0 0 0
14 Trojna Vladimír U 0 1 1 0 0 0 0
27 Zukriegel Dominik U 1 1 2 0 0 0 0

# brankáři   Min Stř Ink Zás Prů   Úsp   A TM
6 Stržanovský Lukáš   60 0 6 0 6   0   0 0

Vysvětlivky sloupců

Brankáři

# - číslo dresu v posledním zápase (pro případ, že by se měnilo)
Min - počet odchytaných minut
Stř - počet střel vyslaných na brankáře
Ink - počet inkasovaných gólů
Zás - počet zásahů
Prů - průměr gólů na zápas ( = inkasované góly / minuty/60 )
Úsp - úspěšnost zásahů ( = zásahy / střely )
A - asistence
TM - trestné minuty

Hráči v poli

# - číslo dresu v posledním zápase (pro případ, že by se měnilo)
P - post (obránce nebo útočník)
G, A, B - góly, asistence, body

Aktuální články
Letní příprava mládežnických týmů

Níže naleznete rozpisy letních tréninků všech mládežnických týmů HK Lev Slaný.

 
V pátek bude rozehrán další ročník Židla Cupu!

Další ročník úspěšného hokejového turnaje  ŽIDLA CUPu se bude odehrávat na zimní stadionu ve Slaném  již tento...

 
Dorost na konci sezóny zabral a obsadil třetí místo

V závěrečném kole Regionální ligy dorostu zajížděli slánští dorostenci na led Černošic k přímému souboji o jistotu...

 
tým ročníku 2011 veze z Vlašimi zlato!!!
 
Slánské Lvy čeká čtvrtfinále krajské ligy mužů
 
Ve Slaném opět proběhla náborová akce Týden hokeje!
 
Přijďte ve středu 23. ledna od 16:00 na slánský zimní stadion na akci Týden hokeje
 
Slánští starší žáci vzali Letcům z Letňan křídla až v závěrečné 3. třetině
 
Utkání roku je zde!
 
Dorost vyloupil Popovice
 
Utkání
A tým | Neděle 27.01.2019, 17:00
19. kolo
5:0
Slaný - Žabonosy
 
A tým | Sobota 02.02.2019
20. kolo
5:9
Poděbrady - Slaný
 
A tým | Neděle 10.02.2019, 17:00
21. kolo
Slaný - Neratovice
 
A tým | Sobota 16.02.2019, 17:00
22. kolo
Králův Dvůr - Slaný
 
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS