Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Áčko i juniorka vítězně!

14.02.2022 | Redakce

V neděli od 17ti hodin sehráli svá utkání dva nejstarší týmy Lva. Áčko přivítalo doma Spartak Žebrák, junioři jeli na pražskou Nikolajku, kde se střetli s týmem Smíchova.

Oba týmy své utkání vyhráli. Ve veledůležitém utkání porazil první tým Lvů Spartak Žebrák a slánští tak definitivně odvrátili sestupové obavy. Spartak Žebrák ve Slaném prohrál 4:3 po prodloužení a Lvi mají dvě kola před koncem základní části šestibodový náskok právě před Žebrákem a k tomu lepší vzájemná utkání.


Junioři po přestřelce vezou tři body za výhru 8:6 z Prahy. Utkání se sice pro slánské mladíky nevyvíjelo dobře, jelikož jsme už ve třetí minutě poprvé inkasovali a ve 25 minutě jsme prohrávali 3:1, ale zejména díky skvělé třetí třetině, ve které slánští nastříleli soupeři 5 branek nakonec zvítězili. Za juniorku poprvé nastoupil dorostenec Petr Burda a jeho skvělý výkon korunoval i vstřelenou brankou. GRATULUJEME!

 
Aktuální články
Dostaň se do extraligového týmu!

Po prvním kole Try outu jsou před námi další termíny, kdy se budete moci zúčastnit tréninku a probojovat se mezi extraligová Lvíčata.

 
Nejmladší Lvíčata na bedně

Nejmladší tým Slánským Lvíčat, složený z ročníku 2016 a 2017 uspořádal v neděli 7.4.2024 domácí turnaj 2.tříd.

 
Proslulá akademie v Salzburgu se sklonila před mladými Slaňáky

Do nejproslulejší evropské hokejové a fotbalové akademie Red Bull v rakouském Salzburgu vyrazili v březnu talentovaní malí...

 
TRY OUT do extraligy devátých tříd
 
Úspěch ročníku 2014
 
Lvíčata zvítězila v anketě Nejúspěšnější sportovec Slaného!!!
 
Play-off se blíží, přijďte nás v neděli podpořit!!
 
70 nových Lvíčat dorazilo na Týden hokeje
 
Polovina sezóny Lvíčat za námi
 
Pojď hrát hokej za HK LEV
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS