Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Víkendové výsledky

03.10.2021 | Redakce

Předposlední sobotu bez vlastního stadionu mají za sebou slánští Lvi. Áčko se utkalo v Mladé Boleslavi s tamním béčkem, mladší a starší žáci hráli proti Buldokům v Neratovicích. 

Slánský "A" tým zajížděl v sobotu na led do Mladé Boleslavi, odkud si bohužel přivezl vysokou prohru 12:5. Za "A" tým opět nastoupila dvojice hráčů týmu juniorů Rajniš s Kožíškem, svůj debut v brance prvního týmu má za sebou i juniorský brankář Yilidimir Bora, který v polovině utkání vystřídal v brance slánskou jedničku Lukáše Matouška. Ten svoji klec opustil po sedmé obdržené brance.
Tým juniorů o víkendu nehrál, jelikož soupeř z Mostu hlásí vysokou marodku a požádal o přeložení utkání. Tým juniorů má tak o víkendu zápasové volno, ostatně stejně jako tým slánských dorostenců. Slánské dorostence trápí stejně jako mostecké juniory také vysoká marodka, a proto museli odložit své utkání v Kralupech nad Vltavou.
Ke svým utkáním v Neratovicích naopak odcestovali týmy mladších a starších žáků Lva. Starší žáci s Buldoky prohráli 6:2, naopak mladší žáci Buldoky jednoznačně přejeli v poměru 6:19. Pěti brankami a dalšími třemi asistencemi se v utkání blýsknul Šimon Kříž!

 
Aktuální články
Sportovní areál ve Studeněvsi byl plný slánských hokejistů

V sobotu 11.června se ve studeněvském sportovním areálu "Na haldě" konalo setkání slánských mládežnických hokejistů, jejich rodičů,...

 
V posledním utkání sezóny porazili junioři Vlašim

Poslední utkání Krajské ligy juniorů sehráli slánští mladíci v pátek večer na domácím stadionu. Vyrovnané, fyzicky náročné utkání...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ Lvíčat ročníku 2013

Hokejový klub HK Lev Slaný ve spolupráci s městem Slaný pořádají v sobotu 26. 3. 2022 hokejový turnaj přípravek pro hráče...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ – ročník 2014
 
V sobotu 19.3. se na slánském ledě představí nejmladší Lvíčata.
 
Čtyřbrankové představení Jiráka odnesl Smíchov
 
V sobotu dorostenci prodloužili sérii výher, v neděli tvrdě narazili
 
Rozhovor z USA se Šimonem Drastilem
 
Dorost veze vítězství z ledu lídra, junioři padli
 
Dorost veze body z Rokycan, blýsknul se Ambrožewicz!
 
PHH
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS