Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Víkendové výsledky

03.10.2021 | Redakce

Předposlední sobotu bez vlastního stadionu mají za sebou slánští Lvi. Áčko se utkalo v Mladé Boleslavi s tamním béčkem, mladší a starší žáci hráli proti Buldokům v Neratovicích. 

Slánský "A" tým zajížděl v sobotu na led do Mladé Boleslavi, odkud si bohužel přivezl vysokou prohru 12:5. Za "A" tým opět nastoupila dvojice hráčů týmu juniorů Rajniš s Kožíškem, svůj debut v brance prvního týmu má za sebou i juniorský brankář Yilidimir Bora, který v polovině utkání vystřídal v brance slánskou jedničku Lukáše Matouška. Ten svoji klec opustil po sedmé obdržené brance.
Tým juniorů o víkendu nehrál, jelikož soupeř z Mostu hlásí vysokou marodku a požádal o přeložení utkání. Tým juniorů má tak o víkendu zápasové volno, ostatně stejně jako tým slánských dorostenců. Slánské dorostence trápí stejně jako mostecké juniory také vysoká marodka, a proto museli odložit své utkání v Kralupech nad Vltavou.
Ke svým utkáním v Neratovicích naopak odcestovali týmy mladších a starších žáků Lva. Starší žáci s Buldoky prohráli 6:2, naopak mladší žáci Buldoky jednoznačně přejeli v poměru 6:19. Pěti brankami a dalšími třemi asistencemi se v utkání blýsknul Šimon Kříž!

 
Aktuální články
Úspěch ročníku 2014

Fantastického výsledku dosáhl ročník 2014 na open air finálovém turnaji celorepublikového turnaje Harfa CUP pořádaném republikovým svazem...

 
Lvíčata zvítězila v anketě Nejúspěšnější sportovec Slaného!!!

V pátek 26.ledna se ve slánském divadle rozdávaly ceny pro nejúspěšnější sportovce Slaného za rok 2023. I hokejový Lev měl své...

 
Play-off se blíží, přijďte nás v neděli podpořit!!

V neděli 28.ledna přivítáme v předposledním utkání základní části na domácím ledě lídra skupiny Jih - Slavoj Velké Popovice....

 
70 nových Lvíčat dorazilo na Týden hokeje
 
Polovina sezóny Lvíčat za námi
 
Pojď hrát hokej za HK LEV
 
Pozvi kamaráda na svůj trénink
 
Malí Slaňáci kosí i hokejové velmoci, v CCM lize neztratili ani bod
 
Cesta hokejového bojovníka 2
 
Hraj za LVY
 
Utkání
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS