Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Turnaj „O pohár královského města Slaný“ – ročník 2014

25.03.2022 | Redakce

Po nucené pauze způsobené coronavirovou přestávkou mohl konečně slánský hokejový klub za podpory královského města Slaný zorganizovat pro své svěřence další turnajová klání. Po více než dvouleté odmlce opět zněly v ochozech zimního stadionu tóny slánské hokejové hymny GO GO Slaný, které hnaly naše svěřence do boje.

Turnaj „O pohár královského města Slaný“ proběhl v sobotu 19. 3. pro ročníky 2014 a ml., kteří jsou v současnosti nejmladší soutěžní hráčskou kategorií klubu. Nejmladší Lvíčata přivítala na domácím ledě hráče, se kterými se ve většině případů v mistrovských utkáních nepotkávají. Pozvání k turnaji přijaly týmy Rytířů Kladno, SK Kolín, Stadionu Litoměřice, HC Smíchov, HC Slovanu Ústí n. Labem, HC Hvězdy Praha a HC Teplic. Poslední jmenovaní nakonec turnaj ovládli. Bez jediné prohry se stali vítězem turnaje.

Domácí celek bohužel zaspal první utkání v základní části a ve druhém narazil na vítěze turnaje. I přes další vítězné úspěchy, úvodní prohry slaňákům přisoudily druhou - stříbrnou skupinu. Zde neponechali nic náhodě - své soupeře ve všech utkáních jednoznačně přehráli. Po výhrách nad Hvězdou Praha (7:3), Smíchovem ( 14:4) a tradičním rivalem z Kladna ( 7:4) se stali se jejím vítězem.

Na pomyslnou zlatou bednu to tentokráte nestačilo…., ale výsledky nejsou vždy nejpodstatnější…

Hlavní cíle – radost a nadšení všech hráčů, kteří dali do hry svoje srdíčka a emoce, byly splněny a to je na dětském hokeji to nejdůležitější.KONEČNÉ POŘADÍ:

Zlatá skupina:

HC TEPLICE

SLOVAN ÚSTÍ NAD LABEM

STADION LITOMĚŘICE

HC KOLIN


Stříbrná skupina

HK LEV SLANÝ

RYTÍŘI KLADNO

HC SMÍCHOV

HVĚZDA PRAHA


Individuální ceny obdrželi zástupci z každého týmu, za domácí borce byl nejlepším hráčem zvolen Maxim Suchopárek.


 
Aktuální články
Rozhovor s Adamem Jirákem

Začátek srpna se nám pomalu ale jistě blíží, a my jsem si pro Vás připravili krátký rozhovor s Adamem Jirákem. Adam bude letos druhým...

 
Sportovní areál ve Studeněvsi byl plný slánských hokejistů

V sobotu 11.června se ve studeněvském sportovním areálu "Na haldě" konalo setkání slánských mládežnických hokejistů, jejich rodičů,...

 
V posledním utkání sezóny porazili junioři Vlašim

Poslední utkání Krajské ligy juniorů sehráli slánští mladíci v pátek večer na domácím stadionu. Vyrovnané, fyzicky náročné utkání...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ Lvíčat ročníku 2013
 
V sobotu 19.3. se na slánském ledě představí nejmladší Lvíčata.
 
Čtyřbrankové představení Jiráka odnesl Smíchov
 
V sobotu dorostenci prodloužili sérii výher, v neděli tvrdě narazili
 
Rozhovor z USA se Šimonem Drastilem
 
Dorost veze vítězství z ledu lídra, junioři padli
 
Dorost veze body z Rokycan, blýsknul se Ambrožewicz!
 
PHH
PÍSKEJ HOKEJ
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS