Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorostenci porazili Kralupy a slaví postup!

31.10.2021 | Redakce

V předposledním kole základní skupiny Ligy dorostu hostili dorostenci na slánském ledě rivala z nedalekých Kralup nad Vltavou. V utkání potřebovali uhrát alespoň bod, aby si definitivně zajistili postup - uhráli dva.

Utkání to nebylo nijak pohledné a takto důležité utkání by si jistě zasloužilo mnohem lepší výkon slánských, zejména v ofenzivě. I přesto že výkon týmu optimální nebyl, stačil proti Kralupům ke zisku dvou bodů za výhru 2:1 po nájezdech.
Přitom do utkání Lvíčata vstoupila s chutí. Na začátku čtvrté minuty se prosadil Honza Dolejší po nahrávce Honzy Schejbala a poslal slánské do vedení, navíc ve vlastním oslabení! To bylo bohužel střelecky vše. O dvacet minut později tedy ve 24.minutě hosté srovnali skóre v přesilové hře a to byla poslední branka ze hry, kterou téměř dvousethlavé publikum na slánském stadionu vidělo. Skóre 1:1 tedy svítilo na časomíře i po šedesáti odehraných minutách a Lvíčata se již v tuto chvíli mohla radovat z postupu. 
Samozřejmě následovali samostatné nájezdy, v kterých se mělo předvést 5 střelců z každé strany. Slánskou branku pro nájezdy uzavřel skvěle chytající Jakub Leder, který  svůj tým podržel perfektním výkonem v průběhu celého utkání. Mezi střelce se v nájezdech zapsal jediný hráč - slánský Honza Dolejší, který překonal hostujícího brankáře ve druhé sérii nájezdů, a když v poslední sérii netrefil hostující hráč střelou golfem z mezikruží branku, radovali se Lvíčata i z druhého bodu z tohoto utkání.

 
Aktuální články
Dostaň se do extraligového týmu!

Po prvním kole Try outu jsou před námi další termíny, kdy se budete moci zúčastnit tréninku a probojovat se mezi extraligová Lvíčata.

 
Nejmladší Lvíčata na bedně

Nejmladší tým Slánským Lvíčat, složený z ročníku 2016 a 2017 uspořádal v neděli 7.4.2024 domácí turnaj 2.tříd.

 
Proslulá akademie v Salzburgu se sklonila před mladými Slaňáky

Do nejproslulejší evropské hokejové a fotbalové akademie Red Bull v rakouském Salzburgu vyrazili v březnu talentovaní malí...

 
TRY OUT do extraligy devátých tříd
 
Úspěch ročníku 2014
 
Lvíčata zvítězila v anketě Nejúspěšnější sportovec Slaného!!!
 
Play-off se blíží, přijďte nás v neděli podpořit!!
 
70 nových Lvíčat dorazilo na Týden hokeje
 
Polovina sezóny Lvíčat za námi
 
Pojď hrát hokej za HK LEV
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS